زارع پور شکوهی (1)جمعی از فرهنگیان و کارکنان اداره آموزش و پرورش بخش چاروسا، در پیامی از تلاش‌های رئیس این اداره و حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان در مراسمات متعدد مرحوم «شکرعلی فرزاد» تقدیر کردند.

به گزارش خبرنگار سلام دنا از چاروسا، «شکرعلی فرزاد»، مدیر خوشنام هنرستان شهر قلعه‌رئیسی، مرکز بخش چاروسا بود که هفته پیش در اثر مرگ مغزی به دیار باقی شتافت.

فداکاری این معلم والامقام پس از مرگ نیز تمام‌شدنی نبود و خانواده‌ی آن مرحوم با اهدای ۹ عضو وی، رسالت او را به اتمام رساندند.

بر پایه‌ی این گزارش، در متن این پیام آمده است:

« *هرآنچه كه خداوند بزرگ مقدر مي‌فرمايد، هيچ‌ بنده‌اي را توان تفسير آن نيست و بر آنچه كه حكمت متعالي‌اش تعلق مي‌گيرد، هيچ كس را جرأت تعبير و تبديل نیست…*

استاد گرامی، جناب آقای محمد شکوهی
ریاست محترم اداره آموزش و پرورش چاروسا

بی‌تردید وسعت اندوه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در غم از دست دادن مدیر و معلمی فداکار و نمونه، که نام و یادش برای همیشه بر تارَکِ تاریخ استان خواهد درخشید، بیکران بود، اما به یقین، کوشش‌های بی‌دریغ شما از روز وقوع این حادثه‌ی تلخ تا به امروز، در مراسم تشییع، تدفین و ترحیم و برگزاری مراسمات مختلف از طرف اداره‌ی آموزش و پرورش، حضور سازمانی و مداوم خود و همکاران در مراسمات متعدد، دیدارهای مکرر و همدردی با اعضای خانواده‌ی آن مرحوم و نیز تلاش‌تان برای انعکاس مطلوبِ آخرین برگ از فداکاری مرحوم در رسانه‌های مختلف استانی و کشوری، توان به‌دوش‌کشیدنِ این غمِ سترگ را برای خانواده‌ی بزرگوار و گران‌مایه‌ی «فرزاد»، معلمان و کارکنان آموزش و پرورش و تمامی اقشار قدرشناس استان، بخشید.

همچنین تلاش شما برای انجام هماهنگی‌ها و حضور باشکوه، متواضعانه و ارزشمند مدیرکل محترم آموزش و پرورش استان، جناب آقای زارع‌پور در مراسمات مختلف و تجلیل از خانواده‌ی فداکار «فرزاد» بسیار ستودنی است.

ما بر این باوریم که منشِ شما در این مصیبت بزرگ، که آثارش در چهره‌ی غم‌آلود همه‌ی معلمان و کارکنان آموزش و پرورش هویدا بود، به همه‌ی ما درس اخلاق آموخت و رفتار پراحساس و مسئولانه‌ی شما در مقام مدیری دلسوز، به نهادی که متولی فرهنگ و فداکاری و فروتنی است، آبرویی دوچندان بخشید.

گرچه زبان در راهِ تقدیر از این حرکتِ بزرگ شما قاصر است، ناگزیر، بدین‌وسیله مراتب سپاس خود را از تلاش بزرگوارنه‌ی شما اعلام می‌داریم و از خداوند رحمان می‌خواهیم که فرصت و شایستگیِ قدرشناسی این رفتار ماندگار شما را به ما اعطا نماید.

جمعی از فرهنگیان اداره آموزش و پرورش چاروسا».

این خبر را به اشتراک بگذارید :