جمانیوز:

مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران در تماس تلفنی با خبرنگاران ، به اطلاع‌رسانی پیرامون آخرین وضعیت مسمومین حرم حضرت بی‌بی حکیمه در شهرستان گچساران پرداخت.

دکتر ستار اسدپور اظهار داشت: سه نفر از این افراد توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان گچساران اعزام شده و توسط تیم‌های درمانی تحت درمان قرار گرفته‌اند.

وی افزود: ۵ نفر دیگر پس از اقدامات درمانی اولیه در محل با رضایت خود و اطرافیان توسط خودروهای شخصی به شهرستان‌های دیلم و گناوه در استان بوشهر منتقل شدند.

این پزشک با بیان اینکه خود وی از نزدیک بیماران را مورد معاینه قرار داده است، تصریح کرد: از مجموع سه‌نفر که به گچساران منتقل شده‌اند، حال یک نفر چندان رضایت‌بخش نیست اما توسط نیروهای درمانی تحت مداوا قرار دارد و امیدواریم هرچه زودتر وضعیت این فرد نیز بهبود یابد.

اسدپور افزود: با توجه به علائم بیماران ازجمله تنگی مردم چشم آنان، گمان قوی من استفاده از مواد مخدر برای آلوده‌کردن این شربت‌هاست.

مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران در پایان، اذعان کرد: همه‌ی ۸ نفر اهل شهرستان‌های دیلم و گناوه از استان بوشهر بودند که برای زیارت به حرم بی‌بی حکیمه (س) سفر کرده بودند.

گفتنی است بنا بر اعلام این مسئول دو نفر از سه نفری که به گچساران اعزام شده‌اند خانم و یک نفر نیز مرد بوده است.

منبع:سلام دنا

این خبر را به اشتراک بگذارید :