به گزارش “جما نیوز “وبه نقل از خبرگزاری فارس ، شهرام مهدوی‌مطلق ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان رسالت‌هایی که بسیج دانشجویی در زمینه‌های مختلف دارد، اظهار کرد: بسیج دانشجویی فراگیرترین تشکل دانشجویی در کشور و استان است.

وی گفت: بسیج دانشجویی رسالت خود را در همه ابعاد تاکنون به خوبی انجام داده که یکی از بعدهای مهم آن ایجاد بصیرت در میان قشر جوان است.

مسئول بسیج دانشجویی استان در ادامه با اشاره به این که بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد اکنون به بهترین شکل ممکن وظایف خود را انجام می‌دهد و دانشجویان بسیجی در همه عرصه‌ها حضور دارند، تصریح کرد: بسیج دانشجویی خط مشی خود را از فرامین امام راحل و مقام معظم رهبری می‌گیرد.

وی در ادامه به برنامه‌های مختلف این تشکل دانشجویی در کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: مطابق با همه سال‌های گذشته برنامه‌های مختلفی بیشتر با صبغه فرهنگی در استان اجرا می‌کنیم.

مهدوی‌مطلق در ادامه با اشاره به گردهمایی دو روزه مسئولان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد افزود: این نشست در باغ عمران چرام و از ساعت ۱۴ فردا چهارشنبه دوم اردیبهشت آغاز می‌شود.

رئیس بسیج دانشجویی استان گفت: در این برنامه دو روزه مسئولانی از بسیج دانشجویی کشور، جانشین بسیج دانشجویی کشور و معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به عنوان مدعو حضور خواهند داشت.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :