پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(جمانیوز)

پیرموذن نماینده  اصلاح طلب سابق اردبیل در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:در خصوص ریاست جمهوری حمایت تمام کمال از دکتر روحانی و در خصوص شوراهای شهر بویژه شهرهای بزرگ ،حمایت از صاحب نظران و کارشناسان پاکدست می باشد.

 به گزارش”صبح خرد”(جمانیوز) ،کماالدین پیرموذن نماینده اصلاح طلب مجلس دوره نهم مجلس شورای اسلامی و  عضو فعلی هئیت مدیره شهرک های111111IMG-20160907-WA0003111111 صنعتی ایران  سفری به یاسوج و نشست در ستاد تسهیل کهگیلویه و بویراحمد و بررسی طرح های تولیدی، رفع موانع و حمایت از این واحدها داشتند.

 کماالدین پیرموذن در حاشیه این نشست و در گفت و گویی اختصاصی با پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(جمانیوز) ،در خصوص سیاست های اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در سال۹۶ و حمایت آنها از دولت روحانی بیان کرد:همه هم و غم اصلاح طلبان دفع شرهایی است که جریانات خاص علیه دکتر روحانی راه انداخته اند و با تمام قوا پشت سر ایشان هستندو هیچگونه زاویه ای هم نیست.

وی در خصوص شوراها افزود:شوراها نقش ارزنده ای در رشد فراگیر و همه جانبه شهرها و روستاها دارند و در این خصوص هم تلاش می شود افراد خوشفکر صاحب نظر،خصوصا پاکدست را حمایت کنند.

پیرموذن نماینده سابق اردبیل در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:در خصوص ریاست جمهوری حمایت تمام کمال از دکتر روحانی و در خصوص شوراهای شهر بویژه شهرهای بزرگ ،حمایت از صاحب نظران و کارشناسان پاکدست می باشد.

عضو هئیت مدیره صنایع کوچک و شهرک های صنعتی در پاسخ به عملکرد لیست امید و دور زدن بعضی از آنها در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:جریان اصلاحات و اعتدال با خیل رد صلاحیت ها مواجه شد و به همین خاطر مجبور شد از آنهایی که با افراطی ها و پایداری ها فاصله دارند حمایت کنند.

پیرموذن افزود:آن تعداد هم شاید به آن حد کامل از تعهد خودشان متاسفانه حمایت نکردند.

وی در خصوص ناراحتی اصلاح طلبان از عملکرد بعضی از وزرا دولت و مسئولان نهاد ریاست جمهوری بیان کرد:من در جریان نیستم اما آن چه که گرفتم این است که این عزیزان تا آخر با این دولت هستند.

به گزارش”صبح خرد” نماینده اصلاح طلب سابق مجلس در خصوص نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی گفت:کارنامه تاجگردون در مجلس شورای اسلامی کارنامه بسیار درخشان و امیدوار کننده ای هست و آقای زارعی هم تلاش های خوبی داشتند ولی در خصوص آقای هاشمی نماینده کهگیلویه متاسفانه چون نمی شناسم بنابراین نمی توانم نظری بدهم ولی امیدوارم هر سه نماینده محترم به توسعه کهگیلویه و بویراحمد کمک نمایند.

111111IMG-20160907-WA0003111111 111111IMG-20160907-WA0004111111

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(جمانیوز)

 

 

 

 

 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :