صبح خرد(جمانیوز)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(جمانیوز) ، بنا براین گزارش عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور قرار است ۲۵ مهرماه امسال برای افتتاح چند پروژه عمرانی و دیدار با برخی تشکل های سیاسی به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کند.

بر اساس برخی شنیده ها  نیز سه نفر از فرمانداران کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان های سردسیری و گرمسیری استان تغییر خواهند کردند.

بر اساس این گزارش،عزل فرمانداران دنا،چرام و کهگیلویه در دستور کار قرار دارد که با توجه به رایزنی های انجام شده فتاح پور فرماندار کنونی شهرستان چرام جای خود را به افسردیر بخشدار مرکزی چرام خواهد داد و مومن نسب از گزینه های مطرح چند وقت اخیر  برای چرام و کهگیلویه به جای پوزش فرمانداری کهگیلویه را در دست خواهد گرفت.

Image result for ‫پوزش فرماندار کهگیلویه‬‎

لازم به ذکر است در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ عدل هاشمی و حامیان فرمانداران کنونی و از سیاسیون کهگیلویه ای نزدیک به استاندار رقابت پنهان و سختی را آغاز کردند که اگر بنا به تغییرات باشد از نیروهای نزدیک به خود باشند که با توجه به در راس بودن دولت تدبیر و امید و استاندار ،نماینده کهگیلویه بزرگ روزگار سختی را دارد چرا که هم از طرف طرفداران خود تحت فشار هست و هم می بایست با مجموعه دولت برای پیشبرد امور و عمل به وعده های داذه شده هماهنگ حرکت کند.

Image result for ‫ابراهیم فتاح پور‬‎

اما در حوزه بویراحمد و دنا با توجه به نارضایتی زارعی نماینده این حوزه انتخابیه از بهشتی فرماندار دنا ،یکی از گزینه های جدی تغییرات در بویراحمد و دنا می باشد.

Image result for ‫بهشتی فرماندار دنا‬‎

براساس این گزارش با توجه به عملکرد موفق و هماهنگی خوب فرمانداران گچساران و باشت با تاجگردون این فرمانداران همچنان به خدمت خود ادامه خواهند داد.

باید منتظر ماند و دید تا در سال آخر دولت تدبیر و امید چه تغییرات مدیریتی در کهگیلویه و بویراحمد رخ می دهد.

صبح خرد(جمانیوز)

این خبر را به اشتراک بگذارید :