به گزارش صبح خرد از چرام ,مسابقات قهرمانی کشتی نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی چرام در سالن تربیت بدنی این شهر با حضور مسولان استانی و شهرستانی و هیات کشتی چرام برگزار شدِ.

ایمان پرویزی دبیر هییت کشتی شهرستان چرام در حاشیه این مسابقات و تلاش برای احیا و ارتقا دوباره کشتی چرام اظهار داشت:

ورزش امروزه یکی از مقوله های تاثیر گذار در سیاست، صنعت، سلامتی، نشاط و افزایش کارایی افراد جامعه است.ا20161216_120330

از دیرباز تاکنون مورد تاکید بزرگان دین و جامعه بوده، که همین تاکی و سابقه دیرینه آن برای صحه گذاشتن به تاثیرات این امر موکد کافیست. لیکن شهرستان چرام از جامعه جدا نیست، ورزش کشتی ورزش اول کشور ماست و به لطف خدا چرام در این رشته استعدادهای فردی و بالقوه فراوانی دارد که امیدوارم با ایجاد بستر لازم و نزدیک نمودن زیرساخت ها و سرانه ورزش به سرانه ورزش کشور؛ شاهد داشتن ورزشکاران و قهرمانان کشوری و جهانی باشیم.
یقینا با بسط و گسترش منش پهلوانی و روش قهرمان پروری میتوان موجب نهادینه نمودن خوی پهلوانی در جامعه باشیم و یقینا داشتن چنین جامعه ای آرمان هر انسانی است که با انسانیت در ستیز نباشد. لذا برای ایجاد چنین بستری بر مبنای وظیفه محوله و عرق به دیارم بارها دست به قلم برده ام و قدم هایی برداشته ام که در سطح شهرستان با فرماندار محترم و در سطوح بالاتر نامه نگاری هایی با دفتر نماینده محترم شهرستان جناب سردار هاشمی و یک مسئول کشوری انجام داده ام که امیدوارم با پایبندی و تعهد هر چه بیشتر مسئولین عزیز در آینده نزدیک شاهد تحقق آرزوهای جوانان مستعد این دیار باشیم.
و در نهایت از جناب مهندس حسن اکبرپور مشاور محترم فرماندار شهرستان، به لطف تمام تلاش هایش برای سهولت در اجرا و بالا رفتن کیفیت برنامه میزبانی، صمیمانه سپاسگزارم. همچنین کسب عنوان دومی استان را به ورزشکاران و خانواده ریشه دار کشتی چرام، خصوصا استاد محمدنیک خواه و استاد میثم عالی نسب تبریک عرض نموده، و سربلندی و سعادت هر دو دنیارا برای همه مسئولین زحمت کش و دلسوز نظام مقدس آرزو دارم.

لازم به ذکر است تیم کشتی نوجوانان چرام در مسابقات استانی دیروز به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

کلیدواژه ها : ,,

این خبر را به اشتراک بگذارید :