پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد(جمانیوز)

رئیس هیئت فوتبال گچساران گفت: زمان بازگشایی درب‌های استادیوم شهدای نفت از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه خواهد بود.

رئیس هیئت فوتبال گچساران گفت: زمان بازگشایی درب‌های استادیوم شهدای نفت از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه خواهد بود.

عبدالکریم قاضی فر با اعلام این خبر افزود: طبق هماهنگی صورت گرفتهبا نیروی انتظامی شهرستان و شورای تامین و حراست ورزشگاه شهدای نفت و سایر ارگان‌های مرتبط از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۳۰ آذرماه درب‌های استادیوم شهدای نفت بازگشایی خواهد شد.

قاضی فر تصریح کرد: هواداران خونگرم حامی تیم نفت و گاز گچساران با آرامش کامل و بدون شتاب زدگی در زمان اعلام شده با همکاری نیروی زحمتکش انتظامی وارد ورزشگاه شوند و بدون ایجاد حاشیه تمرکز خود را به حمایت از تیم شهرمان معطوف کنند.

قاضی فر تاکید کرد: این بازی برای مردم گچساران از هر حیث دارای اهمیت بوده و هر کس که بخواهد با ایجاد بی‌نظمی قبل یا در حین بازی اعتبار ورزش گچساران را زیر سوال ببرد با برخورد قضایی مواجه خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به پخش مستقیم این بازی از شبکه‌های سراسری و منعکس شدن اخبار و حواشی این دیدار مهم در سطح کشور رعایت مسایل اخلاقی و رفتاری سرلوحه رفتار خوب اجتماعی هواداران متعصب گچسارانی باشد تا مانع از لطمه دیدن تیم نفت و گاز گچساران شویم.

رئیس هیئت فوتبال گچساران با دعوت از مردم متعصب و ورزش دوست این شهر برای حضور پرشور در ورزشگاه و تشویق تیم شهرشان، از همه هواداران تیم نفت و گاز گچسارا ن درخواست کرد ۹۰ دقیقه برای لذت از یک فوتبال زیبا کنار هم جمع شوند و تنها به تشویق و حمایت از تیم خود بپردازند.

گفتنی است، تیم‌های نفت و گاز گچساران و تراکتورسازی تبریز در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال کشور روز سه شنبه ۳۰ آذر از ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهدای نفت به مصاف هم می‌روند

این خبر را به اشتراک بگذارید :