نشست رئیس کمیته هنرمندان ستاد روحانی در چرام برگزار شد.

به گزارش صبح خرد و به نقل از کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات  ستاد روحانی  در چرام ، نشست محمدسلیمی راد رئیس کمیته هنرمندان ستاد روحانی و هیئت همراه با حضور قبادی رئیس ستاد روحانی در چرام و جمعی از اقشار مختلف مردم برگزار شد.

در این نشست ابتدا حجت الاسلام شیخ درویشی با اشاره به حکومت و ولایت حضرت علی(ع) گفت:در جنگ صفین گروهی از قاریان و شاگردان ابن مسعود آمدند خدمت حضرت علی(ع) گفتند یا علی ما جنگ نمی کنیم و گوشه ای می ایستیم و هم به سپاه شما و معاویه نگاه می کنیم و هر کدام پایتان را از حق بیرون گذاشتید شورش می کنیم.

آیا حضرت امیر (ع)آنها را ساکت کرد و گفت بگیرید و حصرشان کنید ؟نه گفت مرحبا و شما فقیه و دانشمند هستید

شیخ درویشی اظهار داشت:در اندیشه سیاسی حضرت علی (ع)امیر مومنان رضایت توده مردم بهتر از خشنودی عده ای محدود است باید دنبال رضایت توده مردم نه بخشی از مردم .

وی با اشاره به بداخلاقی های انجام شده در مناظره ها توسط بعضی کاندیداها و حمایت رسانه ای و خبرگزاری ها برای رواج این بداخلاقی گفت:واقع این دولت مظلوم واقع شده و مدیران عملکردهای انجام شده در این شرایط سخت اقتصادی را به اطلاع مردم برسانند.

وی بیان کرد:از همه دلسوزان جریان اصلاحات و حامیان دولت تدبیر و امید انتظار داریم ضمن همگرایی و هماهنگی بیشتر برای پیروزی در این انتخابات ریاست جمهوری تلاش کنند و البته شوراها را فراموش کنند و انشالله در ۳۰اردیبهشت شاهد جشن و پیروزی گفتمان عقلانیت و اعتدال و اصللاحات در کشور باشیم.

در ادامه این نشست همچنین مسعود قیادی با اشاره به نقش و جایگاه هنر و توجه دولتمردان دولت تدبیر و امید به این مقوله مهم گفت:امیدواریم همه اقشار و صنوف به اهمیت نقش خود در اداره کشور پی ببرند چرا که با هر رای ما در اداره کشور سهیم هستیم.

وی با اشاره موفقیت های هنرمندان کشورمان در صحنه های بین المللی و داخلی گفت:کسب دو جایزه اسکار جهانی و همچنین کسب موفقیت جهانی هنرمندو فیلمساز هم استانی هادی محقق نشان از ارتقا هنر در این دولت می باشد.

وی با اشاره به هنرمندان فقید شهرستان چرام گفت:زنده یاذ دکتر ولوی شاعر پرآوازه هم استانی و از مدیران موفق دولت تدبیر و امید و زنده یاد محمد حسین تقوی بازیگر فیلم ها و نمایش های درون استانی از افتخارات چرام هستند.

رئیس ستاد روحانی در جمع هنرمندان چرام گفت:از دیگران هنرمندان مطرح شهرستان چرام آقایان سید قربانعلی موسوی شیرازی که نوئیسنده و بازیگر است ،حاج مجید تقی زاده شاعر مطرح هم استانی ،کورش غلامی پیکرساز و مجسمه ساز و آقایان ابولپور از دیگر بازیگران طنز چرام که جا دارد مدیران و دولت به توسعه زیرساخت های هنری و دغدغه های هنرمندان توجه نماید.

در پایان محمد سلیمی راد رئیس ستاد هنرمنان روحانی در استان در جمع هنرمندان و حامیان دولت خواستار همدلی و تلاش بیشتر برای پیروزی گفتمان اعتدال و عقلانیت و امتداد این مسیر بوسیله استقرار مجدد دولت تدبیر و امید برای اداره کشور شد.

 

 

 
 

این خبر را به اشتراک بگذارید :