پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

در آئینی با حضور مسئولان-اساتید ودانشجو معلمن سومین گروه از دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه وبویراحمد با اتمام دوره آموزشی برای ورود به مدارس جشن فارغ التحصیلی برگزار کردند.

مدیر امور پردیسهای دانشگاه فرهنگیان استان گفت: ۲۵۰دانشجو معلم شامل ۲۱۷مرد و۶۳زن در ۴رشته علوم تربیتی-مشاوره-ریاضی وتربیت بدنی با مدرک کارشناسی از دانشگاه فرهنگیان استان فارغ التحصیل شدند.

به گزارش“صبح خرد”،  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد؛نوروز هاشمی گفت: در۲پردیس کوثر وشهید ایزدپناه یاسوج دانشجو معلمان از استانهای اصفهان-خوزستان-چهارمحال بختیاری-مرکزی-قم وکهگیلویه وبویراحمد تحصیل کردند.

وی گفت:هم اکنون نیز۴۱۰نفر در کارشناسی پیوسته -۲۵۰نفر کارشناسی ناپیوسته و۱۰۰نفر در مهارت آموزی در حال تحصیل هستند.

وی از راه اندازی انجمن دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه وبویراحمد خبرداد وگفت: در این انجمن با حضور اساتید ودانشجویان راهکارهای عملی برای بهبود کیفیت تدریس ورفع مشکلات آموزشی ارائه می شود.

در این آئین مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه وبویراحمد گفت: اخلاص در عمل برای رضای حق تعالی راز ماندگاری کار معلمی است که دانش آموزان را برای بهتر زیستن ومسئولیت پذیری تربیت می کنند.

حجت الاسلام موسوی نسب گفت: معلمان همگام با تدریس رشته تخصصی خود معارف بلند اسلامی را به فراگیران آموزش دهند.

در این آئین از۳۰نفر از برگزیدگان جشنوارههای علمی-فرهنگی وهنری تجلیل ودر پایان معلمان برای ورود به شغل مقدس معلمی سوگندنامه ورود به عرصه تعلیم وتربیت را قرائت کردند.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :