پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

مجموعه هندبال فراز بام خائیز دهدشت از خبرنگاران تجلیل کرد.

به گزارش“صبح خرد”، در آدینی به مناسبت روز خبرنگار مجموعه آکادمی هندبال فراز بام خائیز دهدشت در سالن کنفرانس شهید باهنر دهدشت از خبرنگاران تجلیل کرد.

در این مراسم که  نیکویی رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان ، ایرج کاظمی جو مدیر اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی و بالوایه رئیس شورای شهر حضور داشتند از خبرنگاران سایت های محلی و خبرگزاری ها و صدوا سیمای مرکز استان به جهت همراهی و پوشش خبری فعالیت های ورزشی این مجموعه تجلیل کردند.مجید پارسائی در این آئین ورزش را مقوله ای فراتر از سیاست دانست و گفت : هر چند سپاسگزار تلاش ها و کمک های نماینده کهگیلویه به مجموعه هندبال فرازبام خائیز هستیم اما باید بدانیم که هرگاه سیاست بر ورزش چیره شده هم ورزش و هم سیاست هر دو خراب می شوند و تلاش می کنیم هندبال شهرستان فراتر از مسائل سیاسی و فرا قومی باشد و از تک تک مرذم خوب شهرستان ومدیران ملی هم استانی با هر تفکر و گرایش سیاسی یاری می طلبیم.

پارسائی از زحمات خبرنگاران شهرستان در پوشش خبری فعالیت های هندبال شهرستان تشکر کرد و گفت : پارسال قول دادیم در لیگ برتر حضور پیدا کنیم که الحمدالله این مهم تحقق یافت و تلاش ما این است که تیمی ۱۰۰ بومی در سال های آینده در لیگ برتر هندبال داشته باشیم.

رسانه ها یار هشتم رسانه باشند و ما برای موفقیت هندبال از همه ظرفیت ها به نحو احسن استفاده خواهیم کرد.

پارسایی افزود : همکاری مسولان نقش مهمی در موفقیت هندبال دارد و هندبال نیازمند حمایت بیشتری است.
مدیر مجموعه فرازبام در مورد انتخاب مربی تیم گفت : طی چند روز اینده یرمربی تیم‌مشخص می شود و چند بازیکن از تیم ملی نیز به تیم  اضافه خواهد شد

پیش از صحبت های مجید پارسایی ، ادریس کشاورز مدیر رسانه ای هندبال فرازبام خائیز ضمن تقدیر از همراهی و همگامی خبرنگاران در پوشش خبری مسابقات و تلاش های هندبال شهرستان از آنها خواست تا در لیگ برتر در حد لیگ برتر کار رسانه ای انجام گیرد.

کشاورز تجهیز سالن شهید باهنر به امکانات سخت افرازی و نرم افزاری جهت تسهیل کار خبری را مهم دانست و گفت : انشالله با درایت مجموعه قسمت ویژه رسانه ها در سالن شهید باهنر تعبیه خواهد شد که اینترنت پر سرعت از جمله این موارد است.

در این آئین ایرج کاظمی جو مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سخنانی به اهمیت بحث رسانه و حمایت رسانه ها از ورزش پرداخت .همچنین رضا نیکویی رئیس اداره ورزش و جوانان نیز در سخنانی روز خبرنگار را به خبرنگاران تبریک گفت.

در پایان با اهدا لوح سپاس از خبرنگاران دهدشت تجلیل شد.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :