پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

به مناسبت آغاز هفته ی نیروی انتظامی مدیر آموزش وپرورش به دیدار فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کهگیلویه رفت.

به گزارش“صبح خرد”، علی پورک پور به همراه کارشناسان حراست و روابط عمومی و مدیر و معاون دبستان ابتدایی شاهد(۲) دهدشت با حضور در دفتر فرمانده نیروی انتظامی آغاز هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

پورک پور ضمن تبریک هفته و روز نیروی انتظامی گفت : همراهی و همکاری مجموعه نیروی انتظامی در تامین امنیت مدارس و حضور در خیابان های که مدارس قرار دارند جای تقدیر دارد.مدیر آموزش وپرورش در ادامه گفت : حضور نیروهای انتطامی با قدرت و قوت در همه ی صحنه ها در جهت حفظ امنیت و آسایش مردم و دانش آموزان نشان تعهد و دلسوزی است که قطعا مجموعه آموزش وپرورش شهرستان قدردان این حضور خواهد بود.

سرهنگ دیماز فرمانده نیروی انتظامی در داین دیدار ضمن تشکر از مجموعه نیروی انتظامی گفت : معتقدیم که احساس امنیت از خود امنیت مهم تر است و حفظ امنیت شهروندان و جامعه را وظیفه ذاتی خود می دانیم.فرمانده نیروی انتظامی در پایان گفت : هدف اصلی نیروی انتظامی رضایت حداکثری مردم است و در این راه پیشگیری را مقدم بر برخورد می دانیم.

در ادامه زکی نژاد مدیر دبستان شاهد(۲) دهدشت به نمایندگی از مدیران مدارس شهرستان از زحمات مجموعه نیروی انتظامی تشکر کرد و در ادامه دانش آموزان مدرسه با قرائت دکلمه ای زیبا در وصف نیروی انتظامی از آنها تشکر کردند.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :