پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)
با حضور معاون استاندار،مدیرکل آموزش وپرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس استان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی ، مدرسه خیرساز ۶ کلاسه روستای راک به نمایندگی از ۱۲ مدرسه خیرساز قلم‌چی امروز به بهره‌برداری رسید.

هادی زارع‌پور در آیین افتتاحیه این مدرسه، اظهار داشت: وقف عام بودن بنیاد قلم‌چیبزرگترین انگیزه خیرخواهی است.

به گزارش“صبح خرد” ، مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به خدمات بنیاد قلم‌چی در استان،گفت: این بنیاد با طراحی الگوی کانکس برای مدارس زیر ۱۰ دانش‌آموز زمینه تحصیل دانش‌آموزان را فراهم کرده است.

زارع‌پور، افزود:۳۰ مدرسه پیش ساخته برای ۳۰ روستای استان تأمین شد و در فاز دوم ۳۰ مدرسه جدید با مشارکت آموزش و پرورش و نوسازی استان ساخته خواهد شد.

این مسؤول، تصریح کرد: ۱۲ باب مدرسه در قالب ۱۹ کلاس درس به همت بنیاد قلم‌چی در استان ساخته شده و امروز به بهره‌برداری رسید.

زارع‌پور، این مدارس را شامل مدرسه ۶ کلاسه راک،مدرسه پیش ساخته یک کلاسه ابتدایی در تنگ صولک،گچی،پاتل چندار و سه کلاسه ابتدایی بی‌صیدون، در کهگیلویه، مدرسه پیش ساخته ابتدایی یک کلاسه سیلاب کلوار، زیرین دوتو مارگون،دره‌بید مورد زیلایی،شیتان جلیل بویراحمد و شهرک فرودگاه بویراحمد عنوان کرد.

در این مراسم و در اقدامی جالب با پیشنهاد کاظم قلم چی مدرسه توسط معلمان اففتاح شد سپس این خیر مدرسه ساز به همراه مسئولان سرکلاس درس دانش آموزان حاضر شده و ضمن گقتگو با آنها هدایایی به آنها تقدیم کرد.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :