پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

آنچه تاکنون باعث تعجب و تاسف همگان شده است، عدم موضعگیری راس دستگاه اجرائی استان(استاندار) و سایر اجزا و بدنه این دستگاه است.
چرا تاکنون،استاندار  نسبت به چنین مسئله مهمی اظهار نظر نکرده است ؟

در پی اقدامات شجاعانه و مسئولانه رئیس دستگاه قضا استان کهگیلویه وبویراحمد موج بزرگی از حمایت های مردمی به حمایت از وی در استان شکل گرفت.افشاگری های بهت آور مزارعی در حالی است که بر خلاف همه ی مردم استان که به اشکال مختلف حمایت خود را از ایشان اعلان کردند استاندار کهگیلویه وبویراحمد و معاونان وی به همراه فرمانداران و سایر مدیران دستگاه های اجرایی استان تا این لحظه سکوت اختیار کردند به همین واسطه یکی از مخاطبان پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد” با ارسال یادداشتی کوتاه استاندار استان را به حمایت از مزارعی فراخواند.

به گزارش“صبح خرد”، متن این یادداشت کوتاه چنین است؛

بنام خدا

«والله لَوْ وَجَدَتُهُ قَدْ تُزُوِّجَ بِه النِساءُ و مُلِکَ به الاِماءُ لَرَدَدْتُهُ فَإِنَّ فی العَدْلِ سِعَةً وَ مَنْ ضاقَ علیه العَدْلُ فالجَوْرُ علیه اَضْیَق»
«بخدا سوگند اموال غارت شدۀ از بیت المال را به آن باز می گردانم حتی اگر آنان را بیابم که مهر زنان شده باشد یا کنیزانی با آن خریده باشند. همه را قاطعانه به بیت المال برمی گردانم زیرا که عدالت گشایش است و آن کسی که عدالت برای او تنگ باشد ظلم و ستم برای او تنگ تر است». ((امام علی(ع) ))

مواضع قاطعانه و اقدامات قانونی رئیس دستگاه قضا استان کهگیلویه و بویراحمد  پیرامون فساد و استخدامهای غیرقانونی  . افشاگری های جسورانه وی مهم ترین دلخوشی اکثریت مردم این دیار زجر کشیده در این روزهاست.

سیل حمایتهای مردمی و فعالان اجتماعی از تمامی گروه و جریانات سیاسی  نشان دهنده تشنگی مردم ما برای اجرای عدالت است.

اما آنچه تاکنون باعث تعجب و تاسف همگان شده است  عدم موضع گیری راس دستگاه اجرائی استان(استاندار) و سایر اجزا و بدنه این دستگاه است.
اینکه چرا تاکنون استاندار و تیم مدیریتی وی  نسبت به چنین مسئله مهمی  اظهار نظر ننموده است؟

چرا هیچکدام از مدیران کل و روسای ادارات به اظهارنظر پیرامون این مسئله مهم نپرداخته اند؟

وقت آن است که استاندار کهگیلویه وبویراحمد  به افکار عمومی پاسخ دهد که آیا پیش از انتصاب مهمترین معاونش یعنی معاون اقتصادی در جریان رسیدگی به پرونده ایشان بوده است یا خیر ؟ اگر در جریان چنین پرونده مهمی بوده است چرا نسبت به انتصاب ایشان به معاونت استانداری اقدام کرده و وی را نسبت به جایگاه پیشین خود ارتقا داداست ؟

اگر از رسیدگی به اتهامات مدیرکل فعلی جهاد کشاورزی  مطلع بوده است چرا نسبت به ارتقا ایشان اقدام کرده است؟

البته ممکن است ایشان مدعی شوند که در جریان امور نبوده است(هر چند بعید است)  که در آن صورت عذری بدتر از گناه خواهد بود.
مردم ما و خصوصا نسل جوان و تشنه عدالت منتظرند. منتظر پاسخگوئی استاندار…

و البته همان طوری که مردم در سراسر استان   این روزها در کنار حجه السلام مزارعی هستند پس  لازم است استاندار استان همراه و همگام با مردم رنج کشیده ودردمند استان در پی احقاق حق قانونی مردم با مزارعی هم صدا شود.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :