پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)
با محوریت بحث هدایت تحصیلی و تعین تکلیف برخی مدارس جلسه ی شورای آموزش وپرورش شهرستان کهگیلویه برگزار شد

جلسه ی شورای آموزش وپرورش شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

به گزارش“صبح خرد”، به ریاست معاون فرماندار شهرستان کهگیلویه و با حضور اعضای شورای آموزش وپرورش شهرستان در محل فرمانداری کهگیلویه برگزار شد.

معاون فرماندار کهگیلویه در این جلسه با رهبردی و کاربردی دانستن شورای آموزش وپرورش گفت : حضور در جلسه ی شورای آموزش وپرورش در واقع درس پس دادن در محضر فرهنگیان است.

ابراهیم خنجری ضمن تبریک هفته بسیج گفت : همه دستگاه ها باید آموزش وپرورش شهرستان را یاری کنند.

مدیر آموزش وپرورش دهدشت ضمن تقدیر از ستاد بحران شهرستان به خاطر گذر از شرایط بحرانی چند روز اخیر هفته بسیج را تبریک گفت و گفت : از مجموعه شهرداری و اعضای شورای شهر به خاطر حسن همکاری با آموزش وپرورش تشکر می کنیم و انتظار داریم مصوبات جلسات شورای آموزش وپرورش به عنوان یکی از مهمترین جلسات جدی گرفته شود و اعضای محترم شورای اداری با جدیت بیشتری در این گونه جلسات حضور یابند.

علی پورک پور در این جلسه ضمن یادآوری و عنوان برخی مشکلات مدارس گفت : در بارش های اخیر چند مدرسه ما دچار اشکال جدی شدند و انتظار داریم شهرداری به مانند سابق کمک کند چنین مشکلاتی حل شوند.

مدیر آموزش وپرورش دهدشت بحث هدایت تحصیلی را موضوع مهمی دیگری دانست که باید جدی گرفته شود و گفت : با توجه به این که بحث هدایت تحصیلی از مقطع متوسطه دوم به متوسطه اول آمده لازم است حساسیت ها نسبت به این موضوع بیشتر شود.

در ادامه برخی پیشنهادهای آموزش وپرورش شهرستان مطرح و اعضای شورای شهر ضمن اظهار نظر همکاری با آموزش وپرورش را مهم دانستند.

 

  

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :