پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

نماینده کهگیلویه از برخی مدارس دهدشت بازدید کرد.

به گزارش“صبح خرد”و به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش دهدشت ، عدل هاشمی پور نماینده چهار شهرستان کهگیلویه،چرام ،بهمئیی و لنده صبح امروز از برخی مدارس دهدشت بازدید کرد.

هاشمی پور در برنامه صبحگاه دبیرستان نمونه دولتی تیزهوشان حضور یافت و در سخنان کوتاهی دانش آموزان را آیندسازن کشور دانست و گفت : قدردان نظام و انقلاب ،والدین و معلمان خود باشید و بدانید انس گرفتن با قران و معنویات کمک بزرگی به شما خواهد کرد.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس ضمن تقدیر از مدیر آموزش وپرورش دهدشت در جهت ایجاد آرامش گفت : مدیر آموزش وپرورش دهدشت با نگاه علمی و تخصصی در آموزش وپرورش مشغول به خدمت می باشد و بنده قدردان زحمات ایشان هستم.

نماینده کهگیلویه افزود : همواره  را در کنار آموزش وپرورش خواهم بود و با تمام قدرت از آموزش وپرورش حمایت می کنم.

هاشمی پور ضمن تقدیر از مدیر دبیرستان جوادیه گفت : وقتی وارد محیط مدرسه شدم تغییر ومدیریت خوب را شاهد بودم و انشالله این دیدارها خروجی منتاسبی داشته باشد.

نماینده کهگیلویه از زحمات و حضور اصحاب رسانه تشکر کرد و گفت : شرایط امروز کشور ما به مراتب به توفیق الهی و برکت نظام جمهوری اسلامی از نظر  امکانات و تجهیزات تفاوت کرده و امیدوارم با تلاش جمعی عقب ماندگی های فعلی را به حداقل برسانیم.

نماینده کهگیلویه  گفت : با توجه به نمونه بودن شما و اینکه قطعا آینده خوبی دارید به عنوان دلسوز عرض می کنم که  به شما و معلمان و مجموعه آموزش وپرورش  عشق می ورزم و بدانید عشق به مردم باعث شد در خدمت مردم باشم و از تجربیات خود برای توسعه و آبادانی منطقه خوداستفاده کنم.

وی در پایان ضمن توصیه دانش آموزان به درس خواندن ،انس به قران و احترام والدین گفت : اگر امروز دنبال  پتروشیمی و معدن فسفات,آبرسانی سد کوثر  و دهها کار عمرانی دیگر هستم بخاطر شما و آینده شما است وباید بدانیم  کارهای اساسی و زیربنایی انجام نشده است و عبرت بگیریم که آینده شما درخشان باشد.

پیش از صحبت های نماینده کهگیلویه مدیر آموزش وپرورش دهدشت ضمن تقدیر از عوامل مدرسه جوادیه و حضور نماینده کهگیلویه در مدارس گفت : حقیقتا در مدتی که در آموزش وپرورش دهدشت خدمت می کنم نماینده کهگیلویه همیشه در کنار ما و همراه ما بوده و انشالله این تعامل و همراهی ادامه داشته باشد و از ظرفیت ایشان برای کمک به آموزش وپرورش بهره ببریم.

علی پورک پور افزود : دبیرستان نمونه جوادیه ترکیب نخبگان چهارشهرستان حوزه انتخابیه است بنابراین چنین مدارسی همواره مورد نظر باشند و کمک ها و مساعدت ها در جهت رفع کمبود ها بیشتر باشد.در پایان این مراسم از دبیران برتر دبیرستان در جشنوارها مختلف تجلیل شد.

به گزارش” صبح خرد”، در ادامه نماینده کهگیلویه به همراه مدیر آموزش وپرورش از خوابگاه شبانه روزی شهید رجایی بازدید کرده و ضمن بازدید از سایت رایانه ای این مدرسه قول دادند نسبت به کمک به حل مشکلات  سایت این مدرسه و همچنین دبیرستان جوادیه  مبلغی تا پایان سال به تناوب پرداخت شود.

مدرسه امام خمینی (ره) سومین و آخرین مدرسه ای بود که نماینده کهگیلویه ضمن دیدار با معلمان در جریان مشکلات این مدرسه و مدرسه صدیقه اطهر قرار گرفت و مقرر شد در جهت حل مشکلات هر دو مدرسه نیز مبلغی به تناوب ودر طول سال پرداخت شود.

در پایان این دیدارها مدیر آموزش وپرورش تعامل سازنده و اثر بخش با نماینده کهگیلویه خوب و ارزشمند دانست و از حضور وی و هیات همراه تقدیر کرد.

 

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :