پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

رئیس اداره مشارکتهای مردمی آموزش وپرورش استان هم گفت:تأسیس این شورا گامی بلند در جهت تحقق مشارکت ونظارت مردم در امر تعلیم وتربیت وتسهیل در فعالیتهای اجرایی دستگاه عظیم آموزش وپرورش است.

به گزارش“صبح خرد”، دارا رامشگر به تاریخچه تأسیس شورای آموزش وپرورش اشاره کرد وگفت:عملکرد این شورا را بیانگر تلاش،همکاری،وحدت نظر واندیشه مردم ومسئولان در رفع موانع موجود در امر اجرایی آموزش وپرورش دانست.

وی گفت:در ارزیابی بعمل آمده از۱۲شهرستان ومنطقه با توجه به شاخص ها،فرمهای خودارزیابی توسط شهرستانها ومناطق وبررسی های بعمل آمده در دبیرخانه شورای آموزش وپرورش استان ۳شهرستان کهگیلویه-بویراحمد وگچساران رتبه های اول تا سوم را کسب نمود.

دارا رامشگر گفت: اجرای مواد قانون تشکیل شوراها ،جذب مشارکت های مردمی ، برگزاری هفته گرامیداشت شورای آموزش و پرورش، سیاستگذاری و اهتمام در ارتقاء مصوبات شورا، تشکیل جلسات منظم ماهانه شورا و ارسال صورت جلسه به استان، پیگیری مصوبات جلسات و اجرای آن و جذب منابع مالی شورا را از مهم ترین شاخص های این انتخاب ذکر کرد .

وی با بیان اینکه مصوبات این شورا تاثیر بسیار مهمی در بالا بردن کیفیت آموزش و حل مشکلات مدارس دارد ضمن تقدیر از تلاشهای اعضااز آنان خواست با جدیت بیشتری برای حل مشکلات بخش آموزشی شهرستان تلاش کنند .

گفتنی است همایش تجلیل از رتبه های برتر استانی روز یکشنبه در یاسوج برگزار می شود.قرار بود این همایش در دهدشت برگزار شود که به دلیل مخالفت استاندار این همایش به مرکز استان رفت این در حالی بود که آموزش وپرورش دهدشت همه ی تمهیدات لازم برای برگزاری این همایش را تدارک دیده ولی علی محمد احمدی استاندار کهگیلیویه وبویراحمد به دلایلی با برگزاری آن در دهدشت مخالفت کرد.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) 

این خبر را به اشتراک بگذارید :