پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

جزییات بخشودگی سود و جریمه تسهیلات در بانک مسکن اعلان شد.

مدیر شعب بانک مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرایی شدن طرح بخشودگی سود و جرایم تسهیلات در این بانک تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، مهدی آل وردی در گفت و گو با خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: ‌‌بانک مسکن در راستای تحقق اهداف دستورالعمل ماده ٢ تبصره ٣٥ قانون اصلاح قانون بودجه سال ٩٥ و بند “ط” تبصره ١٦ قانون بودحه سال ٩٧ تا پایان سال جاری سود و جرائم تسهیلات متقاضیان مشمول این دستورالعمل را می بخشد.

آل وردی تشریح کرد: ‌ تمامی تسهیلات گیرندگان بانک مسکن که تا پایان سال ٩٥ تسهیلات آنان در رده مطالبات جاری قرار گرفت و به به هر دلیلی معوقه داشته اند مشمول این بخشودگی خواهند شد.

آل وردی این طرح را یک فرصت ایده آل برای تسهیلات گیرندگان خواند و بیان داشت: ‌بر اساس قانون عدم بازپرداخت به موقع تسهیلات علاوه بر سود متعلقه جرایم متعددی را به مبلغ پرداختی اضافه می کند که با گذشت زمان بر این مبلغ افزوده می شود تا جایی که دیگر از توان بازپرداخت تسهیلات گیرنده خارج می شود، ‌بنابراین این طرح موقعیت مناسبی برای دارندگان تسهیلات معوقه در بانک مسکن فراهم کرده است.

مدیر شعب بانک مسکن استان کهگیلویه و بویراحمد از مشمولین این طرح در استان خواست تا هر چه سریع تر از فرصت ایجاد شده نهایت استفاده را ببرند و از پرداخت سود و جرائم معاف شوند.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :