پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

مدیر آموزش وپرورش دهدشت گفت : کارگاه های آموزشی شهرستان های لنده و چرام و مناطق دیشموک و چاروسا به میزبانی دهدشت برگزار شد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”،علی پورک پور  گفت : با حضور سرگروه های آموزشی استانی کارگاه های آموزشی مدیران و دبیران متوسطه اول شهرستان های چرام و لنده و مناطق چاروسا و دیشموک در دبیرستان دخترانه شاهد ،مرکز پژوهش سرای دانش آموزی و هنرستان شهید باهنر با حضور حداکثری دبیران مناطق و شهرستان برگزار شد.

وی با تقدیر از سرگروه های آموزشی استان و حوزه آموزش متوسطه آموزش وپرورش دهدشت ادامه داد : این کارگاه ها به شکل درس به درس برگزار شده و کارگاه آموزشی مدیران به شکل مجتمع در هنرستان شهید باهنر برگزار شد.

پورک پور هدف از برگزاری این کارگاه ها را نقد،تحلیل  و بررسی دو موضوع مهم جشنواره نوجوان خوارزمی و طرح نوآوری آموزشی عنوان کرد و گفت : برگزاری این کارگاه که با تلاش واحد سرگروه های آموزشی،کارشناسان آموزش متوسطه اول  و معاونت آموزشی برگزار شده و همچنین سایر برنامه های که در ماه های اخیر در دهدشت برگزار شده و انشالله برگزار خواهد شد در جهت ارتقا و سرعت بخشیدن به پیشرفت آموزشی و پرورشی برای دانش آموزان شهرستان خواهد بود.

وی در پایان از همکاری و حضور همه ی دبیران متوسطه اول شهرستان ها و مناطق تشکر کرد.

 

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) 

این خبر را به اشتراک بگذارید :