پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

فرماندار کهگیلویه گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ۳۴ پروژه در شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، جعفر نیکبخت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه اظهار داشت: به مناسبت چهلمین سالگرد فجر انقلاب ۳۴ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۶۷ هزار میلیون ریال در شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی خواهد شد.

فرماندار کهگیلویه تصریح کرد: جاده ۹ کیلومتری سوق به دهدشت که از سال ۹۳ آغاز شده بود تا پایان دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

نیکبخت با بیان اینکه افتتاح این پروژه به دهه فجر نمی‌رسد،افزود: تا پایان دهه کار آسفالت جاده تکمیل و افتتاح می‌شود.

وی افزود: بازار روز دهدشت به عنوان پروژه بازسازی بافت فرسوده با حضور استاندار کلنگ‌زنی خواهد شد.

فرماندار کهگیلویه،لکه‌گیری و روکش آسفالت محور قلعه‌رئیسی به دیشموک،لکه‌گیری و آسفالت محور دهدشت به تنگ پیرزال،جاده قلعه‌رئیسی به جاورده،جاده‌های روستایی لیراب،چهاب،کوشک امیرالمومنین،علی‌آباد و بویری را از پروژه‌های افتتاحی دهه فجر در شهرستان عنوان کرد.

نیکبخت گفت:منبع ۲۵۰ متر مکعبی ذخیره آب کشاورزی زیرگچ،سالن ورزشی دیشموک و چنگلوا،چمن مصنوعی چیر،دو حلقه پل در خیابان‌های شهید چمران و امیرکبیر دیشموک،احداث میدان انقلاب دیشموک،پایگاه سلامت ۶۰ دستگاه دهدشت،پایگاه سلامت قلعه‌رئیسی،پایگاه سلامت ۱۸۰ دهدشت،برق مسکن مهر،رفع ضعف ولتاژ شهری دهدشت و روستایی،آبرسانی دره گلالی،و مجتمع آبرسانی حومه شرقی دهدشت از دیگر پروژه‌هایی است که در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به لیست خدمات افزوده خواهد شد.

فرماندار کهگیلویه تصریح کرد: چمن مصنوعی چنگلوا و درغک تا پایان سال تکمیل و افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه کلنگ‌زنی هفت پروژه دیگر در شهرستان آغاز می‌شود،این پروژه‌ها را شامل تأمین زمین قبرستان جدید دهدشت،احداث پارک نرگس دیشموک،توسعه شبکه برق سردو و اسفندان،اصلاح شبکه برق سردره چاروسا،احداث ساختمان اداری بیمه سلامت تاحداث پل ارتباطی موردراز و احداث چمن مصنوعی سرماهور اعلام کرد./فارس

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :