پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

در آئینی با حضور مدیرکل دفتر تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش- مسئولان آموزش و پرورش استان و روسای آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق از سوی مدیر کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از صیاد تقی پور معلمی که در روستای سرگچ بخش دیشموک دانش‌آموزان را از رودخانه عبور می‌دهد تجلیل شد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این معلم در مدرسه قدس روستای سرگچ در ۱۱۰ کیلومتری دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه در هنگام عبور از رودخانه دانش آموزان خود را بر دوش عبور می‌دهد.

هادی زارع پور گفت:به پاس این اقدام ارزشمند و نقش الگوی این معلم فداکار از وی تقدیر شد.

وی گفت: انتظار داریم که به خاطر حفظ جان دانش آموزان در این منطقه پل احداث شود و پیگیری لازم در این زمینه را انجام دهیم.

این معلم دوره ابتدایی بخش دیشموک هم گفت: از اهالی بخش سرآسیاب یوسفی شهرستان بهمئی هستم و امسال خدمتم را در روستای سرگچ با ۲۲ دانش‌آموز آغاز کردم.

صیاد تقی پور گفت: پس از شروع فصل بارش و افزایش آب رودخانه دانش آموزان توان عبور از آب رودخانه را نداشتند که آنها را بر دوش خود عبور می دهم.

وی گفت: بسیار احساس خوشحالی می‌کنم و کار معلمی فقط در تدریس نیست و باید تمام رفتارها تربیتی و آموزنده باشد و خواستم یکی از روش های معلمی را انجام دهم.

 محمد نوروزی رئیس آموزش و پرورش دیشموک هم گفت: ۱۶ مدرسه در منطقه دیشموک صعب العبور و دارای جاده های خاکی که برخی برای دسترسی به مدرسه باید از رودخانه عبور دهند

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) 

این خبر را به اشتراک بگذارید :