پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

غلام رضا تاجگردون نماینده پرقدرت و پرنفوذ گچساران و باشت در جدیدترین اقدام خود قصد دارد یک مدیر کل گچسارانی دیگر به مرکز استان بفرستد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”،بر اساس برخی شنیده ها از منابع آگاه به زودی مدیر کل جدید ورزش و جوانان استان تغییر خواهد کرد و یک گچسارانی نزدیک به تاجگردون بر صندلی مدیریت تکیه خواهد زد.

بعد از انتقال فاتحانه رحیمی فرماندار سابق گچساران به استان لرستان و همراهی با موسی خادمی استاندار لرستان و جایگزینی خانپایه در فرمانداری گچساران،این بار غلام تاجگردون قصد دارد جهت بالانس کردن قدرت در گچساران و باشت یک قشقایی را جایگزین علوی در اداره کل ورزش وجوانان استان کند.

تاجگردون به خوبی واقف است قسمت اعظمی از جمعیت زیاد قشقایی های گچساران از وی در انتخابات حمایت کرده و احتمالا حمایت  خواهند کرد و بعد از نگرانی آنها بابت عدم توجه به فرزندان ایلشان، این بار قصد دارد خانم پناهپوری از قشقایی های ورزشی به سمت مدیرکل ورزش وجوانان ایسان منصوب کند تا رضایت آنها را با مانند بویراحمدی های گرمسیر فراهم کند.

تاجگردون سیاست مدار زیرک وباهوشی و همان قدر که در بحث بودجه توانمند است در انتصاب و مدیران از طوایف مختلف و حفظ بالانس قدرتمندتر است.

در روزهای که کهگیلویه بزرگ به سبب عدم داشتن مردی از جنس میرشکار گچسارانی ها  در بدترین شرایط تاریخ سیاسی و اقتصادی خود قرار دارد تا جایی که استاندار و تیم مدیریتی وی که منصوب و در اختیار تاجگردون هستند هیچ توجهی به کهگیلویه بزرگ که روزی با داشتن ده ها مدیرکل و نیروی توانمند در مرکز استان حرفی برای گفتن داشته باشد ندارند و در سفر اخیر خود به کهگیلویه در دهه فجر هیچ پروژه ای برای افتتاح نبوده که به بهره برداری برساند.

هر چه  هست امروز “کهگیلویه بزرگ” مظلوم ، بی دفاع و بی یاور است و مردمان این دیار بیش از هر زمانی”مردی” را فریاد می زند………………

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :