پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

بارش نیمه سنگین برف در کهگیلویه وبویراحمد خصوصا در ارتفاعات در کنار تمام برکاتی که دارد مشکلات زیادی را برای جاده ها و عبور و مرور در برخی محورهای مواصلاتی استان ایجاد کرد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”،با بارش نیمه سنگین برف در برخی محورهای مواصلاتی استان تردد دچار اشکال شده و جمعی از مسافران و رانندگان وسایل نقلیه در مسیر ها زمین گیر شدند. محور سردسیری دهدشت به یاسوج از مسیر سادات یکی از محورهای پر تردد و بار ترافیکی نیمه سنگین است که با بارش برف اخیر علی رغم توصیه جدی مدیریت بحران استان و اطلاعیه سازمان هواشناسی مردم با عبور از این مسیر مشکلات زیادی برای خود و نیرو های امدادی ایجالد کردند.

هیچگاه معلوم نشد مسافر و یا راننده ای که میدانید عبور از این مسیر به صلاح نیست و ممکن است مشکلاتی برای خود و خانواده اش ایجاد شود چرا از این مسیر عبور می کند.یکی از شاهدان عینی اتفاقات روز و شب گذشته مسیر ارتباطی جاده سادات به ما گفت : مردمی که در راه مانده بودند و امکانات لازم جهت توقف در چنین شرایطی به همراه نداشتند به وسیله نیروهای امدادی نجات یافتند. اسلام پناه از فرهنگیان دهدشتی که خود شاهد اتفاقات بود گفت : تلاش و دلسوزی نیروهای امدادی شامل هلال احمر ،راهداری،سپاه و منابع طبیعی قابل تقدیر بود. اسلام پناه گفت : نکته ای که خاطر مردم را آزرده کرده امکانات ضعیف نیروهای امدادی بوده به نحوی که اکثر خودروهای سنگین و نیمه سنگین و حتی سبک از لاستیک مناسب برخوردار نبودند و اگر چه نیروهای امدادی تلاش زیادی می کردند اما ضعف مفرط امکانات روند امداد رسانی را مختل می کرد.وی با تقدیر از زحمات سپاه و پرسنل سپاه گفت : حقیقتا تلاش نیروهای امدادی هلال احمر و راهداری عالی بود ولی کاش میشد امکانات بیشتری در اختیار آنها باشد.آخرین اطلاعاتی دریافتی حاکی است که محور دهدشت به یاسوج از مسیر سادات باز و تردد در آن صورت می گیرد.

 

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :