پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

اصناف دهدشت از حضور نمایشگاههای فصلی در شهر ناراضی اند.
با نزدیک شدن سال نو روسای اتحادیه های صنوف در دیدار با فرماندار خواستار جلوگیری از حضور نمایشگاههای فصلی در شهر دهدشت شدند.
به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد” وبه نقل از  روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهگیلویه ؛  با نزدیک شدن به پایان سال بازاریان و اصناف کهگیلویه نمایندگان خود را جهت گزارش مشکلات بازار و نارضایتی از حضور نمایشگاهها در شهر روانه فرمانداری کردند.

آنها برگزاری نمایشگاه بهاره در شهرستان را خوشایند نمی دانند و معتقدند که برگزاری نمایشگاه موجب رکود اقتصادی بازار شهر می شود.
فرماندار کهگیلویه در این دیدار نقش اصناف و بازار در اقتصاد ،اشتغال و توسعه شهرستان محوری ارزیابی و اظهار کرد : بی شک پیگیر منافع و حقوق مردم هستیم و در نهادینه کردن این امر به جد تلاش می کنیم.
جعفر نیکبخت افزود : برگزاری نمایشگاههای فصلی با هدف تنظیم و تعدیل بازار دنبال می شود ولی این بدان معنا نیست که در ذیل ان فاکتورها و تدابیر لازم در برگزاری نمایشگاه رعایت نشود
رئیس کمیته تنظیم بازار شهرستان کهگیلویه برگزاری نمایشگاهها را منوط به کاهش محسوس قیمت و ارائه کالای کارشناسی شده به جهت کیفیت و تنوع دانست .
وی با تاکید بر تامین مایحتاج شهروندان و لزوم رضایت مردم از وضعیت بازار تصریح کرد : برنامه ریزی ها باید در راستای حمایت بازار شهر و مصرف کننده باشد .

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :