پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

گردهمایی عاملین ذی الحساب وادارات بودجه ومالی اداره کل ، شهرستان ها و مناطق در دهدشت برگزار شد.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش وپرورش استان گفت : با توجه به شرایط اقتصادی کشور آموزش وپرورش باید به سمت و سوی خلق منابع حرکت کند.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد” و به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش دهدشت”، اردشیر یاری گفت : شرایط اقتصادی کشور به گونه است که باید عاملین ذی الحساب و مسئولان بودجه آموزش وپرورش استان باید به سمت و سوی خلق منابع جدید حرکت کنند.

یاری افزود : آموزش وپرورش امکانات فراوان و بسیار خوبی دارد و در واقع مجموعه آموزش وپرورش مجموعه ثروتمند اما فقیری است که لازم است با مدیریت خلاقانه در جهت حل مشکلات اقتصادی حرکت کنیم.

معاون اداره کل آموزش وپرورش تصریح کرد ؛ بهترین ساختمان ها در بهترین نقاط شهرها و مناطق در اختیار ودر تملک آموزش وپرورش است ولی باید به گونه ای مدیریت کنیم که از این امکانات حداکثر استفاده را ببریم.

وی ادامه داد ؛ جذب منابع تازه در کنار مدیریت صحیح منابع و مصارف درست آن موضوع مهم دیگری است که باید مد نظر قرار گیرد و در کنار همه ی اینها مدیریت اقتصادی شفاف و شیشه ای همراه صرفه جویی اقتصادی ،رعایت قانون و عدم دخالت سلیقه شخصی در مسائل مالی و اقتصادی موارد دیگری است که لازم است عوامل حسابداری و بودجه بدان توجه ویژه ای داشته باشند.

یاری با تقدیر از ادارات آموزش وپرورش گچساران و چاروسا گفت : از مدیر سابق آموزش وپرورش گچساران به سبب اقدانات خوبی که در این حوزه داشتند تشکر می کنم و همچنین از رئیس آموزش وپرورش چاروسا که علی رغم مشکلات خاص این منطقه محروم با درایت توانست مشکلات آموزش وپرورش چاروسا را در این حوزه به حداقل برساند نیز تشکر میکنم.

معاون مالی اداره کل آموزش وپرورش استان ادامه داد ؛ دست پاکی و صداقت ،دقت فراوان و عدم دخالت سلیقه شخصی و سیاسی از جمله مواردی است که مسئولان مالی باید به آنها توجه ویژه داشته باشند و با توجه به حساسیت فراوان سازمان های نظارتی و حسابرسی نسبت به اجرای دقیق قانون حساسیت داشته باشند و بدانیم در مسائل مالی و بودجه ای آنچه مهم و الزامی است رعایت دقیق و بدون در نظر گرفتن ملاحظات است.

یاری در پایان ضمن تقدیر از مجموعه آموزش وپرورش دهدشت مدیر آموزش وپرورش دهدشت را خلاق ،پرانرژی و توانمند دانست و گفت : از مجموعه آموزش وپرورش دهدشت و مدیر پرتلاش و باانگیزه آموزش وپرورش دهدشت به جهت ایجاد فضای تازه و میزبانی از این گردهمایی تشکر می کنم و باید بدانیم همه ما یک مجموعه هستیم که باید در کنار هم برای حل مشکلات قدم برداریم و مسئولان مالی و حسابداری باید رازدار و امین مجموعه آموزرش وپرورش ومدیران خود باشند.

مدیر آموزش وپرورش دهدشت پیش از صحبت های معاون مالی اداره کل آموزش وپرورش استان ضمن خیر مقدم گفت : امیدوارم بتوانیم از این گردهمایی بهترین نتایج را به دست آوریم و با استفاده از تجارب برای ادامه راه و رسیدن به شرایط مطلوب کوشش کنیم.

علی پورک پور گفت : خوشحال هستیم که میزبان گردهمایی ذی الحسابان و عوامل مالی و بودجه ای آموزش وپرورش استان ،شهرستان ها و مناطق هستیم و باید گفت مسئولان مالی و بودجه ای با توجه به جنس کار و تلاش بی وقفه کمتر فرصت دارند در چنین گردهمایی های شرکت کنند و آرزو میکنم این گردهمایی فرصت خوبی برای تجدید روحیه و هم اندیشی و استفاده از تجارب همدیگر باشد.

 

               

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :