پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

در پی موفقیت اخیر هندبال دهدشت و کسب رتبه سوم لیگ برتر هندبال کشور توسط این تیم نماینده کهگیلویه ،سرپرست فرمانداری کهگیلویه،مدیر آموزش وپرورش دهدشت و شهردار و شورای اسلامی شهر دهدشت پیام های تبریکی ارسال کردند.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”، متن این پیام ها بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

مجموعه ورزشی فرازبام خائیز دهدشت و جناب آقای مهندس مجید پارسایی

با دریافت خبرمسرت بخش کسب رتبه سوم کشوری توسط تیم و مجموعه فرازبام خائیز دهدشت که در سایه ایمان به خدا، تلاش، پشتکار و خودباوری شما و همکاران ارجمندتان در آن باشگاه به دست آمده، نشان داد که می توان با برنامه ریزی و تلاش مضاعف بر سکوی قهرمانی قرار گرفت و افتخار آفرید.
فرصت را مغتنم دانستیم تا کسب رتبه سوم لیگ برتر هندبال را صمیمانه تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان مزید توفیقات شما برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی و شهرستان کهگلیویه مسالت داریم.

جعفر نیکبخت

سرپرست فرمانداری کهگیلویه

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

بسم الله الرحمن الرحیم

کسب عناوین برتر در تمامی زمینه ها، مایه ی مباهات و امیدواری به آینده است.

تیم هندبال باشگاه فرازبام خائیز دهدشت
سلام علیکم

کسب مقام سوم مسابقات لیگ برتر هندبال کشور موجبات خوشحالی اینجانب و مردم شریف و قدردان استان کهگیلویه و بویراحمد را فراهم آورد.
بی شک، کسب این جایگاه ارزشمند بعد از لطف و عنایت پروردگار، با تلاش، اراده و پشتکار مجموعه مدیریتی، کادر فنی و بازبکنان، در سایه ی توکل بر خدا، اتکاء به خودباوری، همت و حمیت شما عزیزان حاصل گردیده است که مایه ی بسی فخر و مباهات و موجب شادی و انگیزش در ورزشکاران استان و شهرستان شده است.

به وجودتان افتخار می کنم و ضمن عرض خداقوت، از صمیم قلب کسب این مقام ارزشمند را به بازیکنان و خانواده های گرامی آنان، مربیان، مسئولان و دست اندرکاران تیم، هواداران و جامعه ورزشی استان و شهرستان، تبریک عرض می نمایم.

انتظار میرود با برنامه ریزی اصولی، توجه و حمایت بیش از پیش مسئولان و با ترسیم چشم انداز آینده، شاهد رشد و شکوفایی استعدادهای کهگیلویه بزرگ در تمامی رشته ها و زمینه ها و فتح سکوهای بالاتر در میادین مختلف باشیم.
ان شاءالله.
غیور مردان تیم هندبال فرازبام ثابت نمودند کمبود امکانات، هرگز توجیه و مانعی برای کسب موفقیت نیست.
امیدوارم این امر، الگو و اسوه ای برای همگان باشد

عدل هاشمی پور

نماینده مردم شریف شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت موفق شد رتبه سوم لیگ برتر هندبال ایران را کسب کند.

مدیر آموزش وپرورش دهدشت با صدور پیامی این موفقیت را تبریک گفت.

به گزارش”روابط عمومی آموزش وپرورش دهدشت”، متن پیام تبریک علی پورک پور چنین است ؛

بسم الله الرحمن الرحیم

مجموعه پرتلاش فرازبام خائیز دهدشت

درخشش خیره کننده در لیگ برتر هندبال و ارائه بازی های زیبا و تماشاگر پسند و کسب رتبه سوم لیگ برتر هندبال ایران در اولین سال حضور که با تلاش ،پشتکار،کار تیمی و سازمانی،همراهی هواداران دهدشت صورت گرفت باعث افتخار و ایجاد روحیه امید و تلاش در شهرستان کهگیلویه شد.

این موفقیت بزرگ زمانی شیرین تر می شود که میدانیم مجموعه فرازبام خائیز یک بخش خصوصی است که توانسته است با کار منسجم و ساختاری موفقیت های را برای شهرستان کهگیلویه به ارمغان بیاورد که حقثیقتا موجب مباهات است.

اینجانب ضمن تاکید بر آمادگی آموزش وپرورش دهدشت برای همراهی و همکاری با مجموعه هندبال فرازبام در جهت شناسایی و پرورش استعدادهای هندبالی در همه ی مدارس و واحدهای آموزشی این موفقیت بزرگ را به شما و مردم خوب شهرستان تبریک و تهنیت عرض می کنم و از درگاه ایزد منان تداوم این پیروزی ها را مسئلت می کنم.

علی پورک پور مدیر آموزش وپرورش دهدشت

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

پیام تبریک شهرداری و شورای اسلامی شهر دهدشت به مردان سخت کوش هندبالیست تیم فراز بام خاییز شهر دهدشت که در مسابقات لیگ برتر( رده سنی بزرگ سالان) عنوان سومی این مسابقات را کسب نمودند.

مردان هندبالیست تیم فرازبام خاءیز شهر دهدشت در رده سنی بزرگسالان در مسابقات لیگ برتر گامی بزرگ برداشتند و افتخاری ستودنی برای مردم شهر دهدشت رقم زدند و کسب عنوان سومی این مسابقات برای یک تیم دهدشتی به مثابه قهرمانی است چرا که بازیکنان تیم فراز بام خاءیز شهر دهدشت نشان دادند که شهرهای کمتر برخوردار از لحاظ توسعه یافتگی هم می توانند با تلاش و جدیت گام های بزرگ بردارند و مقام کسب بکنند و به هر تقدیر شایسته و بایسته است که به این بازیکنان و مربیان و همه دستندرکاران و متولیان ورزش چندین احسنت و مرحبا گفت که این افتخار بزرگ را برای مردم شهر دهدشت کسب نمودند .
شهرداری و شورای اسلامی شهر دهدشت ، حمایت و همراهی این تیم را از همان آغاز راهیابی تیم به مسابقات لیگ برتر بدون هیچ گونه منتی از وظایف خود می دانسته و همچنان خواهد دانست و ضمن اینکه این افتخار بزرگ را به بازیکنان این تیم و مربیان و متولیان ورزش و مردم ورزش دوست و قهرمان پرور شهر دهدشت و تماشگران و حامیان این تیم به خصوص رسانه ها تبریک می گوید ، همچنان در حد توان و حتی فراتر از حد توان در مسابقات آتی حمایت و همراهی خود را دریغ نخواهد داشت تا به حول و قوه الهی به مراتب شاهد کسب عناوین بالاتر از سومی (نایب قهرمانی و همینطور قهرمانی) و حتی کسب عناوین جهانی این تیم باشیم و کسب این عناوین بدون شک نام شهر دهدشت را در سطوح کشوری و جهانی بلند آوازه تر خواهد نمود و این شدنی است اگر چنانچه همه دستگاهها و نهادها و متولیان ورزش و مردم و رسانه ها بطور مداوم و یکپارچه حمایت و همراهی خود را دریغ ننمایند.
شهرداری و شورای اسلامی شهر دهدشت

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :