پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

سید فرزاد نجات نیا دستیار وزیر ارتباطات گفت:  اولین حضور موفقیت آمیز تیم هندبال کهگیلویه، در میان تیم های باتجربه اصفهان و فارس و خراسان و کرمان و اراک.‌‌.‌.که میلیاردی هزینه کرده بودند نشان از قابلیتهای و طرفیتهای منطقه دارد و مهمتر از آن آکادمی فراز بام خائیز در صورت حمایتهای همه جانبه در آینده قطب هندبال ایران خواهد شد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، دستیار وزیر ارتباطات به حمایت مالی همراه اول از تیم هندبال فرازبام اشاره کرد افزود: اسپانسری همراه اول از ورزش شهرستان به همت وزیر ارتباطات، در سالهای آتی ادامه خواهد داشت و تا چند روز آینده سامانه هواداری فراز بام خائیز توسط شرکت فناپ همراه اول رونمایی خواهد شد.

نجات نیا با بیان اینکه شهردهدشت سرشار از استعدادهای نهفته است، گفت: اگر یک روزی در دهه ۶۰ یک ا…مراد افشین به تیم ملی فوتبال نوجوانان راه پیدا کرد اکنون دهها عادلپور، پارسایی، جبیره، خشتان، عرفان افراز و قائم اسلامی خواه…در رشته های مختلف ورزشی داریم. و اگر اسماعیل دژه ناشنوای دهدشتی بازیکن برتر آسیا می شود به طریق اُولی شنوای این کوی برزن پله های طرقی را بهتر طی خواهد کرد، و نیاز به حمایت دارد.

دستیار وزیر ارتباطات ادامه داد:اینکه ظرف مدت ده روز سه جایگاه مهم در سطح ملی مدیرعامل سازمان حسابرسی، مدیرعامل ایرانسل بزرگترین اپراتور دیتا و عن قریب با تصویب هیات مدیره نفت مدیر عامل پایانه های نفتی کشور فرزندان این منطقه ایفای نقش می نمایند و نخبگان جوان در عرصه های دیگر نشان از این دارد که دهدشت ایرانیست کوچک… ولی یه وقت خدای نکرده آیندگان نگویند آفتابه لگن هفت دست شام و ناهار هیچی!

نجات نیا با اشاره به اتحاد و همدلی گفت: امروزه بیش از هر زمانی برای رفع و فتق امورات منطقه، اعم از اقتصادی، فرهنگی و ورزشی نیاز یه همدلی، اتحاد و انسجام داریم.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) 

این خبر را به اشتراک بگذارید :