پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

منصور درخشانی چهره آرام و متین اصلاح طلبان کهگیلویه و معاون سابق آموزش وپرورش دهدشت  به مدرسه بازگشت.

طی حکمی از سوی  مدیر کل آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد معاونت مالی و پشتیبانی آموزش وپرورش دهدشت تغییر کرد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد” طی حکمی از سوی هادی زارع پور محمد آرانپور به سمت معاونت مالی و پشتیبانی آموزش وپرورش دهدشت منصوب و جایگزین منصور درخشانی شد.

حسن خلق ،متانت و صبر،خوش خلقی و پاک دستی از خصایص مهم درخشانی بود.

درخشانی قبل از معاونت مالی کارشناس ارزیابی عملکرد آموزش وپرورش بود که در زمان مدیریت لطف الله فروزان به معاونت مالی رسیده بود که عملکرد درخشان همراه با مسئولیت پذیری از وی به عنوان چهره خاص و دوست داشتنی آموزش و پرورش دهدشت نزد فرهنگیان و کارکنان ستادی و سیاسیون معرفی کرده که بدون توجه به حواشی خاص مدیریت و صندلی مدیریت در نهایت آرامش و متانت و بدون از واسطه گری و لابی گری های خاص سیاسی با معاونت مالی خداحافظی و به مدرسه ؛ جای که بسیار دوست میداشت برگشت.

معاون سابق آموزش وپرورش دهدشت در روز تودیع از همه همکاران خود طلب حلالیت کرده و گفت : آنچه انجام دادم وظیفه ام بود و اگر قصوری بود نتوانستم ولی در مجموع به عملکرد خودم نمره خوبی می دهم.

درخشانی از مواضع سیاسی خود گفت و گفت : اصلاح طلبم و خود را منتسب به اصلاح طلبان میدانم و همیشه هم اصلاح طلب خواهم ماند ولی هیچگاه در کار خود سیاسی کاری نکردم و همیشه احترام همه ی سلایق سیاسی را داشتم و خواهم داشت.

معاون سابق آموزش وپرورش دهدشت ادامه داد ؛ هیچ گاه دلبسته صندلی و مسئولیت نبودم و نه برای آمدن و نه برای تداوم عمر مدیریت لابی گری و واسطه گری نکردم و با طیب خاطر و رغبت تمام به مدرسه و کلاس درس که همیشه دوست داشته ودارم بر میگردم.

درخشانی گفت : تغییر و تحول طبیعی است،نگرانی ندارم و از جریان سیاسی اصلاح طلب مدیر سابق آموزش وپرورش دهدشت که همیشه همراهم بود تشکر میکنم و همچنین از مدیر کل آموزش وپرورش استان ،همکاران آموزشی ،اداری و خدماتی تشکر میکنم و طلب حلالیت دارم.

وی ضمن تقدیر از مدیر آموزش وپرورش دهدشت گفت : از علی پورک پور به واسطه اینکه باری از دوشم برداشت تقدیر و برای معاون جدید آموزش وپرورش آرزوی توفیق دارم و قطعا همه تجربیاتم را در اختیار وی قرار خواهم داد.در پایان منصور درخشانی با حضور در اتاق محل کار همکاران اداری خود و در میان بغض و اشک همکاران با همه آنها خداحافظی کرد.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :