پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی کهگیلویه گفت: همایش بزرگ پیاده‌روی همگانی گرامیداشت یاد شهدا ۲۴ اسفند ماه در دهدشت برگزار می‌شود.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”،بردیان کرامتی گفت : همایش پیاده روی  روز جمعه ۲۴ اسفند ماه در دهدشت برگزار می شود.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی کهگیلویه گفت: یک دستگاه خودروی پراید به همراه جوایز ارزنده دیگری از قبیل دوچرخه‌ به برندگان اهدا می‌شود.

کرامتی افزود : این همایش با حمایت مالی نماینده مردم شهرستان در مجلس و پشتیبانی دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی و پیگیری‌های انجام گرفته در راستای برگزاری همایش، افزود: همایش پیاده‌روی از شبکه‌های ملی سیما و شبکه جام‌جم روی آنتن می‌رود.

کرامتی خواستار همکاری شهرداری و شورای شهر در انجام تبلیغات محیطی و خدمات‌رسانی در روز برگزاری همایش شد و گفت: انتظار می‌رفت متولیان مدیریت شهری در این نشست شرکت می‌کردند تا هماهنگی بهتر شکل می‌گرفت.

وی با اشاره به برگزاری نخستین همایش پیاده‌روی همگانی در سال‌های گذشته جمعیت شرکت کننده را بر اساس تخمین مجری برنامه ۹۰ هزار نفر عنوان کرد و گفت: با توجه به اهدای خودروی پراید به عنوان جایزه ویژه پیش‌بینی می‌شود امسال جمعیت بیشتری شرکت داشته باشند.

کرامتی با باین اینکه برگه‌های قرعه‌کشی در ورودی‌های مقصد توزیع می‌شود تصریح کرد: شرکت کنندگان مسیر استادیوم آزادی دهدشت به سمت خیابان شهید نورالدنی،چهار راه سادات،میدان شهید شیرودی تا دانشگاه آزاد را پیاده‌روی می‌کنند./فارس

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :