پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

به خدا قسم، ما هم شرایط الان را قبول نداریم، کارنامه دولت در دوره اول، کارنامه قابل قبولی بود ولی کارنامه اش از بهمن ۹۶ تا به حال، اشکالات زیادی داشته واصلا قابل قبول وقابل دفاع نیست، هدف بنده هم دفاع از روحانی نیست، دفاع از یک شهروند عادی و به عنوان یک مسلمان هست.
برای بنده جای سوال است که شما چه کینه ای نسبت به خاتمی دارید؟

فعال سیاسی رسانه هم استانی با نگاشت یادداشتی تامل برانگیز کاربران شبکه های اجتماعی خصوصا طلاب را به رعایت اخلاق ،انصاف و به دوری از تهمت و تخریب دعوت کرد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، سید غلامعباس موسوی نژاد در این یادداشت آورده است ؛

سلام دوستان عزیز بخصوص طلاب عزیز در چند گروه که با هم همگروهی هستیم، پیامهاتون حاوی توهین و تهمت و تخریب رییس محترم جمهور است.
در فرمایشات شما استدلال و انتقاد سازنده نیست. این فرمایشات شما به گوش هیچ مسئول موثری نمیرسد. پیامهای شما حاوی پیشنهاد برای اصلاح امور نیست.
با این فرمایشات فقط آب به آسیاب دشمن می ریزید، زیرا، دوست داشته باشید یا نداشته باشید، آقای روحانی تا سال ۱۴۰۰ رییس جمهور ایران است. و وظیفه شرعی وقانونی ماحمایت از رییس جمهوری است که مردم انتخاب کرده اند.
به عقیده بنده برای حفظ شأن و شخصیت و حفظ احترام لباستون هم که شده ، از توهین و تخریب خود داری فرمایید.
اگر روحانی خطایی مرتکب شده، بگذارید از مجرای قانونی یعنی مجلس، خبرگان، رهبری، مجمع تشخیص و… که به فرمایش خودتان، همگام با شما هستند، با روحانی برخورد شود.
به خدا قسم، ما هم شرایط الان را قبول نداریم، کارنامه دولت در دوره اول، کارنامه قابل قبولی بود ولی کارنامه اش از بهمن ۹۶ تا به حال، اشکالات زیادی داشته واصلا قابل قبول وقابل دفاع نیست، هدف بنده هم دفاع از روحانی نیست، دفاع از یک شهروند عادی و به عنوان یک مسلمان هست.
برای بنده جای سوال است که شما چه کینه ای نسبت به خاتمی دارید؟
چه نفرتی از روحانی دارید؟
اگر قرار باشد، یک طلبه که از اول انقلاب، نماینده ، عضو شورای عالی دفاع ، رییس شورای عالی دفاع ، نماینده رهبر ، عضو مجمع تشخیص بود، شش سال رییس جمهور مملکته و…حالا از نظر شما فاسد و کافر وملعون است….
سید محمد خاتمی که نماینده امام درشورای عالی دفاع بود، هشت سال رییس جمهور بود بهترین دولت جمهوری اسلامی را اداره کرد، چند سال وزیر ارشاد بود، ده سال عضو مجمع تشخیص بود، پسر فلان آیت الله و مادرش فلانی بود که برای وفاتشون رهبر انقلاپ پیام آنچنانی صادر کردند و….
چه تضمینی هست که شمادوست اصولگرایاطلبه عزیز با ده سال سابقه تحصیل در حوزه درستکار ، امین یا صاحب اندیشه ای درست باشید؟
چه تضمینی هست که فلان طلبه که تا حالا مدیر یک مدرسه ای نبوده، کلامش بر حق است؟
معیار مردم لباس باشد؟
معیار مردم عبادت افراد باشد؟
معیار مردم عنوان امام جمعه ای باشد؟
معیار مردم شورای نگهبان باشد؟
معیار مردم وزارت اطلاعات باشد؟
یا حرفهای شما؟
اگر معیار حرف باشد، خاتمی بهترین حرفها را به بهترین نحوه بیان می کند، بدون هیچ رسانه وتریبونی، رییس جمهور، نماینده، رییس مجلس تعیین می کند وبیست چهار میلیون مسلمان در این کشور به پیامش لبیک می گویند.
معیار حق بودن شما و باطل بودن دیگران چیست؟
شما با چه وسیله ای خودتان را می سنجید که برحقید وبه دیگران توهین می کنید وتهمت جاسوسی می زنید؟
اگر روحانی از فیلتر شورای نگهبان گذشته، مردم بهش رای دادند، رهبری تنفیذ کرده، عضو مجمع هست، سی و نه سال هست که در جمهوری اسلامی مسئولیت دارد و… علی ایحال از نظر شما قابل اعتماد نیست و هزار عیب دارد، چطور می شود به حرف شمای طلبه اعتماد کرد؟
حرفها و استنادات شما و منابع اطلاعاتی شما از کجاست که فراتر از وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه و شورای امنیت ملی است؟ این اطلاعات شخصی و محرمانه را از کجا بدست می آورید؟
آیا کار شما خیانت نیست که اینهمه اطلاعات دارید که روحانی خائن است و اطلاعاتتان را در اختیار شورای نگهبان و شورای امنیت ملی نمی گذارید تا مردم را از شر امثال روحانی خلاص کند؟
آیا جرم شما کمتر از روحانی نیست؟
چه هدفی از تخریب رییس جمهوری اسلامی ایران دارید؟
آیا توجه کردید که در قبال همه این حرفها می بایست در مقابل خداوند پاسخگو باشید؟
آیا تهمت جاسوسی به یک مسلمان مشهور ومعروف مجاز است؟
طبق کدام اصول ومبانی فقهی به نشر اخبار بی استناد و مخالف دولت می پردازید و تنها ،دولت شیعه در دنیا و جمهوری اسلامی را تضعیف می کنید؟
آیا توهین وتخریب یک مسلمانی که در طی چهل سال گذشته آبرو داشته مسئولیت داشته، احترام داشته و الان رییس جمهور مملکت است، شرعا مجاز است؟
آیا ریختن آبروی فردی که سالها امام جمعه تهران بود، جانشین امام بود، فرمانده جنگ بود، رییس جمهور ورییس مجلس ورییس مجمع بود و آلان دستش از دنیا کوتاه و در قبرستان آرمیده، کاری شرعی، عرفی، اخلاقی است؟ آیا شرعا اجازه دارید آبروی یک مسلمان را بریزید؟
مردم ما به چه کسانی اعتماد کنند؟ مرحوم هاشمی با آنهمه سابقه درخشان و مسئولیت های فراوان از نظر شما خائن بوده، سید محمد خاتمی خائن بوده، روحانی جاسوس و… است، مردم به چه کسانی اعتماد کنند، معیار تشخیص حق وباطل، از نظر شما، برای مردم چیست؟ چگونه حق را از باطل تشخیص دهند و بدهیم؟
هرکسی را شما قبول دارید، بفرمایید، تامجلس خبرگان، مجلس شورا، مجمع تشخیص، مجلس شورای نگهبان، قوه قضائیه، قوه مجریه و تمام ادارا ت کل را منحل کنیم و همه مسئولیت ها را به ایشون بدهیم ولی به جای ارسال پیامهای مخرب شخصیت افراد، به عوض تجسس در زندگی مردم، وقت شریفتان را به عبادت، تهذیب نفس، پیگیری رزق حلال، گره گشایی از کار مسلمانی، خدمت به خانواده و والدین و….بپردازید که موجب رضایت خداوند است.
ممنون می شوم راهنمایی کنید.
با احترام( ‌سیــــدغلامعباس موسوی نژاد)

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) 

این خبر را به اشتراک بگذارید :