پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

بارش بی امان باران در روزهای اخیر و ایجاد شرایط سخت در استان بدون امکانات کهگیلویه وبویراحمد و سختی های مردم باعث نشد معدود مدیرانی که پای کار ماندند و در کنار مردم بودند از دید رسانه های استان پنهان بمانند.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، اگر چه در لنده تا این لحظه خدا را شکر شاهد سیل و اتفاقات ناگوار نبودیم ولی طغیان دره های فصلی که از شهر لنده عبور میکنند و غرش رودخانه مارون باعث گردید فرماندار لنده از مدیران ادارات در راس اعضای مدیریت بحران بخواهد طی امروز تا پایان بارندگی ها در حالت آماده باش کامل باشند .

در لنده اهالی شهرک فجر، شهرک سرآسیاب و سیل بند لنده بیش از سایر مناطق با توجه به عبور دره های فصلی طی ساعات گذشته خطر در کمین شان بود و با توجه به هشدار های سازمان هواشناسی و مدیریت بحران این خطر در چنین مناطقی ادامه خواهد داشت .

یکی از عواملی که همیشه در شرایط بحران باعث نگرانی مردم میشود، عدم سرکشی و حضور میدانی برخی مسئولین در میان مردم است. مردم وقتی می بینند مدیران آن منطقه لحظه به لحظه در کنار آنان هستند با همه ی سختی های در شرایط بحران کمی آرامتر میشوند .

در این میان رفتار فرماندار لنده میتواند الگوی برای آن دست مسئولینی باشد که احساس و وظیفه خود در قبال مردم را فقط در تایم ۸ ساعت کاری میدانند .

نیمه های شب و حضور فرماندار کریمی نژاد در روستاها و کوچه پس کوچه های لنده نوید این را به مردم این دیار می دهد که هستند مسئولینی که در شرایط بحران خواب را بر خود حرام بدانند.

در روزگاری که  مدیریت ناکار آمد  در سطح مدیریت ارشد استان و برخی شهرستان ها خاطر مردم را خصوصا در شرایط سخت آزرده کرده و می کند باید قدر امثال کریمی نژاد ها را  دانست. مجتبی محمدی

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) 

این خبر را به اشتراک بگذارید :