پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

شهردار دهدشت در اقدامی قابل تحسین تا پاسی از شب ناظر بر احداث کانالی بود که حفر و احداث آن برای دهدشت از نان شب واجب تر بود.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، در حالی که باران بی وقفه می بارید و شهرها و استان های ایران در خطر سیل و طغیان رودخانه ها بودند در دهدشت علی رغم بارش فراوان باران اتفاق خاصی نیفتاد که شاید قسمت اعظم آن بخاطر حفر کانالی بود که مشکل ورود به سطح شهر دهدشت را به مقدار زیادی کاهش داد.

اسفندیار برخه به همراه تعدادی از اعضای شورای شهر پس از کش و قوس های فراوان کانالی به طول حدود یک کیلومتر و با ارتفاع دو متر و عرض بیش از یک متر حفر و احداث کردند که توانست و می تواند قسمت اعظمی از آب های سطحی که با بارش باران وارد شهر دهدشت می شود و باعث ایجاد اختلال در عبور و مرور و بر هم خوردن نظم شهر می شود جلوگیری کند که در نوع خود اقدام جالی و قابل تقدیری بود.برخه که به همراه اعضای شورای شهر تا بامداد امروز ناظر بر احداث این کانال بودند  در گفتگو با خبرنگاران گفت : احداث این کانال مشکل بزرگ شهر را وقت بارندگی حل کرد که انشالله بتوانیم با اقدامات این چنینی مشکبلات دیگر شهر را نیز حل کنیم.

برخه ضمن تقدیر از اعضای شورای شهر و فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت : برخی مشکلات اجتماعی که باعث عدم ایجاد این آبراه نجات بخش میشد با رایزنی و گفتگو با مردم حل شد که جا دارد از همه کسانی که همکاری داشتند تقدیر کنم.

حضور سرپرست فرمانداری کهگیلویه و کارشناس عمرانی فرمانداری که در آن شرایط خاص جوی در کنار شهردار و اعضای شورای شهر بودند از نکات قابل توجه این اقدام بود.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :