پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

تغییر رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چرام باعث واکنش یکی از مخاطبان شد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، متن این یادداشت کوتاه انتقادی بدین شرح است ؛

“کارنامه مردود تدبیر و امید و عزل راهدار نمونه کشور در چرام /نصیری در اوج بی تدبیری”

چرام شهر چهار فصل کهگیلویه و بویر احمد که سالهاست از قافله خدمت عقب مانده و محرومیت در آن به وضوح مشاهده می شود این بار بازیچه مدیر کل راهداری و حمل نقل جاده ای است و راهدار بی ادعا و نمونه کشوری در آن عزل می شود.

کجای قوانین نوشته شد ، دردانه خاکی ، بی ادعا ،جهادی و نمونه در چرام عزل شود و مدیران بی انگیزه بمانند تا با این تصمیم گیریها جمهوری اسلامی و قوانین آن نیز زیر سئوال رود.

نصیری راد که مدتها معاونت راهداری استان بود نمی تواند از عدم خدمات رسانی ها درسالهای گذشته به راههای روستایی استان اظهار بی اطلاعی کند و عقب ماندگی و محرومیت راههای روستایی از ضعف عملکرد این مسئول بوده و انتصاب سیاسی وی به عنوان مدیر کل نتیجه اش عزل مدیر نمونه کشوری است.

مدیر کل راهداری کهگیلویه و بویر احمد به جای عزل و نصب فکری به حال ساختمان اداری و تامین بودجه ترمیم راههای روستایی شهرستان چرام و استان نماید تا شاهد جابه جایی سالانه اداره راهداری چرام نباشیم و با یک بارش مسدود شدن اکثر راه های روستایی مشاهده نشود.

نصیری مدیر کل راهداری استان بداند تصمیم گیری سیاسی و این عزل و نصب برگ سیاهی در دوران مسئولیت وی است که خود نشان از بی تدبیری این مسئول استانی است.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :