پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

کسانی که عدل هاشمی پور نماینده اصولگرای کهگیلویه را می شناسند به خوبی می داند وی آنچه را می گوید یا آرزو دارد بشود و یا در آستانه ی شدن است.

جلسه ستاد بحران استان کهگیلویه و بویراحمد که با حضور وزیر راه و شهرسازی در سالن دولت استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

گروه سیاسی  “پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”،؛  بعد از وقوع سیل در چندین استان کشور و استان کهگیلویه وبویر احمد و بی توجهی وزیران و مدیران ارشد دولت به این استان خسارت دیده و گلایه های نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در صحن علنی مجلس شورای اسلامی ،وزیر راه وشهرسازی دولت تدبیر و امید برای سرکشی از برخی راه ها و جاده ها و حضور در جلسه ستاد بحران وارد یاسوج شد و بعد از استقبال مسوولان از مناطق سیل زده (منطقه تنگ سرخ، مله شوره، جاده شیراز یاسوج، پل مختار، پل سوم بشار و جاده پاتاوه-دهدشت) بازدید کرد.سپس محمد اسلامی در جلسه ستاد بحران حضور یافت و در غیاب نماینده گچساران به صحبت های نمایندگان بویراحمد و کهگیلویه گوش داد .نکته جالب اما در صحبت های عدل هاشمی پور نماینده کهگیلویه ،بهمئی ،چرام و لنده بود که به شوخی گفت : امیدوارم استاندار کهگیلویه در استان بماند.

کسانی که عدل هاشمی پور نماینده اصولگرای کهگیلویه را می شناسند به خوبی می دانند وی آنچه را می گوید یا آرزو دارد بشود و یا در آستانه ی شدن است.این اظهار نظر هاشمی پور اتفاقی نبود و براساس آنچه منابع آگاه می گویند و نه صرفا به استناد حرف های جدی در قالب شوخی نماینده کهگیلویه ،استاندار کهگیلویه وبویراحمد اواخر فروردین یا نهایتا خرداد ۹۸ صندلی استانداری کهگیلویه وبویراحمد را که در مدیریت آن چندان توفیقی نداشت را به سودای حضور در مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه دهلران ترک خواهد کرد.

از همان روز اول مشخص بود که علی احمدی نیامده که طولانی بماند بلکه فرودگاه یاسوج و ساختمان استانداری محل فرود موقت مردی بود که خوب حرف می زد اما در مقام عمل چندان توفیقی نداشت.

البته  کارنامه و عملکرد علی محمد احمدی دومین استاندار دولت تدبیر در استان را بعد از ترک استان به جد مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت و به سبب پایبندی به رسالت خطیر خبری خود و حمایت از سرنوشت هم وطنان فهیم خود در  حوزه انتخابیه احتمالی وی ،آنها را در جریان اقدامات و عملکرد ضعیف وی به طرق قرار خواهیم داد.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :