پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

جلسه شورای آموزش وپرورش به ریاست فرماندار شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”، با محوریت هماهنگی برای هفته بزرگداشت مقام معلم و رایزنی برای رضایت اولیا دم معلم زندانی نخستین جلسه ی شورای آموزش وپرورش کهگیلویه برگزار شد.

سرپرست فرمانداری کهگیلویه با تبریک اعیاد شعبانیه ضمن محکوم کردن اقدام اخیر دولت آمریکا در تروریسم اعلان شده سپاه گفت : سپاه پاسدران محبوب قلب ملت ایران است و باعث شد ریشه داعش که دست پرورده خود آمریکا بود  خشکیده شود .

جعفر نیکبخت افزود : دلیل دشمنی آمریکا با سپاه این است که سپاه اجازه به آمریکا برای دخالت در امور ایران نمی دهد و از روز تاسیس و در دفاع مقدس درخشید و پس از آن در زمینه های فرهنگی و اقتصادی و نظامی درخشش خوبی داشت.

نیکبخت در مورد هفته معلم گفت : برگزاری برنامه ای در خور شان معلم شایسته معلمان است و باید به نحوی از زحمات یکساله فرهنگیان و معلمان تقدیر شود.

وی ضمن اعلان رضایت از روند اسکان در آموزش وپرورش دهدشت گفت : در ایام نوروز از ستاد اسکان و برخی مدارس بازدید داشتیم که علی رغم همه ی کمبود های آموزش وپرورش مهمانان رضایت داشتند.

نیکبخت در پایان گفت : همه ادارات و شورای اداری شهرستان برای همراهی و همکاری با آموزش وپرورش برای برگزاری جشن روز معلم تلاش کنند.

پیش از سرپرست فرمانداری کهگیلویه مدیر آموزش وپرورش گفت : فرایند انتخاب معلمان نمونه در سطح شهرستان فرایند درست و ابداعی بود که با جدیت و تلاش و جلسات مستمر سعی شده بهترین ها انتخاب شوند.

علی پورک پور افزود : برنامه های مختلفی برای مطلوب برگزار کردن هفته معلم داریم که سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه ، نصب بنر ،برگزاری همایش ،تجلیل از معلمان ایثارگر ،تجلیل از مسن ترین و جوان ترین معلم شهرستان و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی از جمله ی آنهاست.

مدیر آموزش وپرورش گفت : با تلاش و رایزنی با خانواده و اولیای دم یکی از معلمان زندانی و همکاری و هماهنگی با امام جمعه و فرماندار شهرستان لنده مقرر شده که با همراهی امام جمعه دهدشت و فرماندار و شورای آموزش وپرورش شهرستان در هفته اخیر برای جلب رضایت اولیا دم جلسه برگزار شود.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :