پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) 

دهیاری  روستای الگن از مساعدت ویژه نماینده کهگیلویه در جهت ساخت ساختمان غساله خانه این روستا تقدیر کرد.

به گزارش“سرویس اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، روستای الگن از جمله روستاهای پر پتانسیل و با طبیعت زیبا و منحصر به فرد در کوه پایه های کوه معروف سیاه در ۷۰کیلومتری دهدشت در بخش چاروسا است.

دهیاری روستای الگن در دولت دوم اصلاحات تاسیس شده و تا امروز عملکردی موفقی در بهسازی و ایجاد طرح هادی و اخیرا اتمام فاز جدید طرح ویژه گردشگری و زیباسازی روستا داشت.با توجه به جمعیت بالای این روستا و نداشتن غساله خانه مردم و دهیاری روستا در اقدامی خود جوش اقدام به ساخت ساختمان این پروژه کردند که در این بین نماینده کهگیلویه مساعدت ویژه ای برای ساخت این ساختمان داشت که دهیاری روستای الگن با تشکر از سردار هاشمی پور این اقدام را در جهت تسهیل امورات درگذشتگان شایسته و قابل تقدیر دانست.

سلیمان پیکانی گفت : با توجه به بالا بودن هزینه ساخت و تکمیل این ساختمان و عدم توانایی مالی برای پروژه نماینده کهگیلویه در دو نوبت مساعدت کرده و باعث شد این پروژه تقریبا به لحاظ ساختمانی مشکلی نداشته باشد.

پیکانی نداشتن یخچال و سردخانه ویژه میت را مشکل بزرگ این ساختمان دانست و گفت : با توجه به افزایش بی رویه قیمت ها در حال حاضر توانایی خرید و تجهز سردخانه را نداریم و امیدواریم خیرین محترم نسبت به حل این مشکل پیش قدم شوند.

 

دهیار روستای الگن افزود : از زحمات و پیگیری های فرماندار شهرستان ،بخشدار چاروسا و  نماینده کهگیلویه برای طرح بهسازی و طرح هادی و پروژه ویژه بنیاد مسکن در ساخت پارک و زیباسازی روستا تشکر می کنیم و امیدواریم با اختصاص بودجه لازم پروژه غساله خانه در شش ماهه اول امسال به اتمام برسد.

پیکانی گفت : با توجه به قابلیت روستا برای جذب گردشکر و همچنین امکان معکوس شدن مهاجرت و بازگشت احتمالی خانوارهای که از این روستا مهاجرت کردند لازم است نسبت به تجهز زیر ساخت ها اقدامات مناسب تری انجام شود.

دهیار روستای الگن در پایان گفت : مساعدت ویژه نماینده کهگیلویه در ساخت غسال خانه می تواند الگوی خوبی برای سایر مسئولان باشد که بدون توجه به باند و تفکر سیاسی و جغزافیا نسبت به حل مشکلات مردم اقدامات مناستربی انجام دهند و بداند آنچه ماندگار است رضایت مردم است و بس.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) 

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :