پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

نشست هم اندیشی  مشاوران جوان روسای مناطق و شهرستان استان به میزبانی دهدشت برگزار شد.

 

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، علی پورک پور با تبریک روز جوان و اعیاد شعبانیه گفت : مشاوران می توانند با ترزیق روحیه و انرژی مثبت در بهبود شرایط نقش فعالی داشته باشند و اساسا چون مشاوران امین مدیران می باشند باید با رصد همه موارد آنچه لازم است را با وی در میان بگذارند و گاهی در محیطی مناسب حتی منقد جدی هم باشند.

مدیر آموزش وپرورش افزود ؛ معتقدم جوان مثل زمین مستعدی است که پتانسیل هر رشدی را دارا است و مهم این است که با استفاده از این پتانسیل در جهت استفاده از این انرژی مثبت در جهت انجام بهتر کارها اقدام کنیم.

علی پورک پور گفت : مهمترین مشخصه جوان عبارت است از ؛ احساس مسئولیت ، علاقمندی به کار ، داشتن انرژی مثبت و تزریق آن به جامعه ، امید و امیدواری ، استقلال طلبی و هویت طلبی ، و ابتکار و نو آوری در همه ی زمینه هاست و یک جوان باید خود شیفته و عاشق پیشه باشد و با دوست داشتن و پذیرفتن خود قدم های بعدی را با قدرت بیشتری بردارد.

وی در پایان حضور در فضای مجازی را با توجه به گسترده و فراگیر بودن مهم دانست و گفت : مشاوران جوان باید در کنار روابط عمومی یک مجموعه با حضور فعال در عرصه فضای مجازی تخریب و آسیب ها را شناسایی کنند و در جهت پاسخگویی با در نظر گرفتن همه جوانب اقدام کنند.

مشاوران جوان روسای شهرستان ها و مناطق قبل از شروع جلسه از مجموعه تاریخی بلاد شاپور بازدید کردند./روابط عمومی آموزش وپرورش دهدشت

 

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) 

این خبر را به اشتراک بگذارید :