پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

به همت انجمن جوانان شهرستان لنده برگزار شد؛ ویژه برنامه جشن روز جوان/فرماندار لنده-سعیدی کیا الگوی عملی توانمند سازی و محرومیت زدایی در کشور است+تصاویر

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، ویژه برنامه روز جوان و میلاد مبارک حضرت علی علیه السلام به همت انجمن جوانان شهرستان لنده با همکاری ویژه شبکه بهداشت و درمان، شورای شهر و شهرداری، فرمانداری، سپاه پاسداران، بنیاد علوی و مساعدت دفتر امام جمعه محترم، سازمان تبلیغات اسلامی ، بهزیستی، جهاد کشاورزی، هلال احمر، آموزش و پرورش، اداره ورزش و جوانان با استقبال پرشور جوانان در سالن ورزشی آموزش وپرورش لنده برگزار شد.

کریمی نژاد فرماندار لنده در آیین گرامیداشت میلاد مبارک حضرت علی اکبر و روز جوان گفت؛ رشد و توسعه یک منطقه بر پایه هنر و استفاده از ظرفیت جوانان هنرمندش محقق میشود و باید به جوانان فرصت داد.نباید یک جوان را در هر مسیولیتی که قرار دارد به بهانه یک خطا و اشتباه کنار گذاشته شود.

فرماندار لنده با اشاره به اینکه در ماه های اخیر دو کار خوب در حوزه مساعل اجتماعی در شهرستان به همت معتمدین و جوانان رخ داده است افزود؛ امروز می بینیم گروهی از معتمدین نشست های برگزار میکنند که در این نشست ها مساعل مختلف منطقه در حوزه های اجتماعی،اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی واکاوی و مورد پیگیری قرار میگیرد و در جایی دیگر گروهی از جوانان با گرایش های فکری متفاوت در جمعی به نام انجمن جوانان دور هم گرد آمدند و سعی در توسعه مساعل فرهنگی و اجتماعی منطقه دارند و این جای خوشحالی دارد و نشان از آن دارد مردم این دیار به این نتیجه رسیدند که برای توسعه لنده خود باید آستین بالا بزنند.

کریمی نژاد در این بخش از سخنان خود خطاب به مردم لنده گفت؛ سالی انتخاباتی در پیش دارید. در این سال کسانی خواهند آمد و شعارهای آنچنانی خواهند داد. شما مردم عزیز لنده بخواهید اگر کسی قصد ورود به این عرصه را دارد باید علوی وار برای مردم برنامه داشته باشد. سرنوشت خود را بدست کسی بسپارید که بتواند به مانند بنیاد علوی برای زدودن محرومیت از چهره منطقه برنامه ارائه دهد.

ایشان با اشاره به طرح آبادانی و پیشرفت شهرستان لنده و قدم های برداشته شده در حوزه اشتغال گفت؛ ده میلیارد تومان بنیاد علوی در سال ۹۷ برای اجرایی کردن چندین پروژه و طرح های عمرانی در نظر گرفته است که در هفته های آتی چندین پروژه مهم عملیات اجرایی آنان آغاز میشود .

وی خاطر نشان کرد؛ در کنار بنیاد علوی دولت و در راس استاندار محترم با نگاهی ویژه به شهرستان لنده پای کار است و شک نداشته باشید این شهرستان در سال ۹۸ تغییرات اساسی بخود میبیند.

فرماندار لنده با تقدیر از زحمات بنیاد مستضعفان-بنیاد علوی و در راس مهندس سعیدی کیا ریاست این بنیاد در راستای اجرای طرح های آبادانی پیشرفت مناطق محروم کشور گفت؛ ایشان الگوی عملی توانمند سازی و محرومیت زدایی در کشور است که با تلفیق سه عنصر تجربه چندین ساله مدیریتی، دانش و استفاده از ظرفیت عظیم دانشگاه در اجرای طرح های محرومیت زدایی و هنر استفاده از ظرفیت بومی گرایی توانسته است شیوه ای نوین در زدودن محرومیت از سیمای یک منطقه را رونمایی کند .

کریمی نژاد به شهرستان قلعه گنج منطقه محروم دیروز و توانمند امروز اشاره و خطاب به مردم لنده گفت؛ کار با مردم برای مردم شعار بنیاد است و در قلعه گنج مردم خواستند و موفقیت حاصل شد و امروز مردم لنده باید بدانند بنیاد به قصد پول پاشی به شهرستان نیامد است.بنیاد را با درخواست ها و مطالبات شخصی به حاشیه نبرید. تحصیلکردگان، نخبگان و جوانان پای کار بیاید و پیشنهادات کاربردی موثر در راستای توسعه منطقه خود دهید تا از ظرفیت عظیم بنیاد علوی در این چند سال نهایت بهره برده شود .

در این مراسم از تعدادی از جونان موفق شهرستان در رشته های مختلف تقدیر شد.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :