پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

امتحانات نوبت پایانی پایه دوازدهم در همه رشته ها در دهدشت آغاز شد.

مدیر آموزش وپرورش دهدشت در حاشیه بازدید از  حوزه های امتحانی تیزهوشان ،نمونه دولتی و مائده گفت : امتحانات پایه دوازدهم و بازماندگان پیش دانشگاهی و فنی حرفه ای در ده حوزه ی امتحانی صبح امروز آغاز شد.

به گزارش“صبح خرد و به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش دهدشت”، علی پورک پور گفت : دانش آموزان پایه دوازدهم صبح امروز و همزمان با سراسر کشور فصل امتحانات را آغاز کردند وستاد امتحانات  آموزش وپرورش دهدشت در نهایت دقت ،حساسیت و آرامش برای برگزاری این امتحانات در همه ی حوزه آمادگی کامل دارد.

پورک پور افزود : به دلیل تاثیر نمرات پایانی دروس پایه دوازدهم در کنکور سراسری امتحانات از اهمیت زیادی برخوردار است و ستاد امتحانات آموزش و پرورش با درک این موضوع و حساسیت خانواده ها برای برگزاری امن توام با آرامش و ایجاد محطی بدون استرس و اضطراب تلاش می کند.

مدیر آموزش وپرورش با توصیه به والدین برای ایجاد آرامش برای فرزندان  خود گفت : امتحان دادن در شرایط روحی و جسمی مطلوب اثرگذاری و خروجی مناسب تری دارد و لازم است والدین و دانش آموزان در نهایت دقت و آرامش خود را برای حضور در جلسه امتحانی آماده کنند.

پورک پور در پایان گفت : مجموعه آموزش وپرورش و ستاد امتحانات با استفاده از تمام ظرفیت ها و پتانسیل آموزش وپرورش برای برگزاری امتحانات آمادگی دارد و تمامی حوزه های امتحانی در شهر دهدشت و دو حوزه امتحانی در دشمن زیاری و سوق در شرایط مطلوب محیطی قرار دارند.

دکتر آرامش ناظر استانی ویژه امتحانات بر روند اجرایی امتحانات در دهدشت نظارت می کند.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :