پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

با محوریت امتحانات پایه دوازدهم و بررسی مصوبات پیشین جلسه شورای آموزش وپرورش دهدشت در فرمانداری کهگیلویه برگزار شد.

مدیر آموزش وپرورش دهدشت گفت : همایش تجلیل از معلمان نمونه شهرستان و جشن روز معلم در شان آموزش وپرورش برگزار شد این در حالی بود که ادارات و نهادهای که بر اساس مصوبه شورای آموزش وپرورش باید آموزش وپرورش را یاری می کردند حضور نداشتند.

به گزارش“سرویس اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد” ،علی پورک پور گفت : براساس مصوبه پیشین شورای آموزش وپرورش قرار بود ادارات و شورای اداری برای برگزاری همایش تجلیل از معلمان نمونه آموزش و پرورش را کمک کنند متاسفانه این کار صورت نگرفت ولی آموزش وپرورش دهدشت با استفاده از همه ی ظرفیت ها و با حداقل امکانات مراسمی در شان آموزش وپرورش برگزار کرد.

وی افزود : امتحانات نوبت پایانی پایه دوازدهم با حساسیت ،دقت و آرامش در حال برگزاری است و با توجه به اینکه خروجی نظام جدید آموزش و پرورش امسال از آموزش و پرورش خارج می شوند و آماده رفتن به دانشگاه می شوند و علاوه بر آن به دلیل تاثیر ۳۵ درصدی نمرات در کنکور سراسری امتحانات امسال مهم هستند و جا دارد ادارت خدمت رسان برای یاری آموزش وپرورش پای کار باشند.

پورک پور افزود : برخی مدارس آموزش وپرورش دهدشت در پایه اول احتمالا به شکل هیات امنایی اداره می شوند که لازم است ادارات و نهادها و خانواده ها در جریان باشند.

مدیر آموزش وپرورش افزود : رسانه ها و اصحاب رسانه همواره و همیشه در کنار آموزش و پرورش و برای پیشبرد اهداف آموزش وپرورش تلاش می کنند که قدردان تلاش همه ی آنها خواهیم بود.

مدیر آموزش وپرورش در پایان ضمن تقدیر از زحمات شورای آموزش وپرورش گفت : پیگیری جلب رضایت اولیای دم یکی از فرهنگیان محکوم به اعدام اقدام دیگر آموزش وپرورش بود که امیدواریم با تلاش امام جمعه و شورای اداری منتج به نتیجه و بخشش وی شود.

همچنین حجت‌الاسلام سید نصیر حسینی اظهار داشت: آموزش و پرورش وظیفه تربیت نیروی انسانی را بر عهده دارد و همه دستگاه‌ها ملزم هستند همکاری داشته باشند.

امام جمعه دهدشت افزود: اگر در شورای آموزش و پرورش مصوبه‌ای شکل می‌گیرد باید پیگیری و عملیاتی شود.

حسینی با بیان اینکه دلیل عدم همکاری ادارات روشن شود،ادامه داد: فرماندار به عنوان رئیس شورای آموزش و پرورش ادارات و دستگاه‌ها را ملزم به همکاری کند.

معاون فرمانداری کهگیلویه گفت : تحرک و شادابی در آموزش وپرورش مشاهده می شود و مدیر آموزش وپرورش با مدیریت صحیح و علمی زمینه ایجاد رضایت مندی حداکثری در جامعه آموزش وپرورش را ایجاد کرده و از تلاش وی راضی هستیم.

خنجری افزود : همه ما در هر جایگاه و مقامی مدیون تلاش معلمان هستیم و هر گونه کم کاری مدیران و ادارات در عدم همکاری با آموزش وپرورش قابل قبول نیست و قطعا در ارزیابی مدیران موثر خواهد بود.

معاون فرمانداری کهگیلویه افزود : از ادارات خدمت رسان می خواهیم در مدت برگزاری امتحانات پایانی پایه دوازدهم و بخاطر اهمیت موضوع همراه و در کنار آموزش وپرورش باشند.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :