پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

در آئینی با حضور مسئولان سپاه فتح و آموزش و پرورش استان از خدمات آقای محمدرضا غریبی رئیس کانون بسیج فرهنگیان تقدیر و با حکم سرهنگ خرمدل فرمانده سپاه فتح استان آقای مسعود بیضایی به عنوان مسئول و سید حمدالله خواهش نیک به عنوان جانشین کانون بسیج فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند.

در این آئین معاون اجرایی سپاه فتح استان گفت: معلمی تعهدی برای خدمت و بسیجیان فرهنگی در این عرصه فرصت بزرگی برای تربیت نسل جوان و تبیین اندیشه بسیج دارند

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”،سرهنگ سعید برومند زاده گفت: فعالیت های بسیج فرهنگیان و همکاری آموزش و پرورش در اجرای برنامه‌های بسیج بسیار مطلوب و مشارکت جویانه است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد هم گفت: بیش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ فرهنگی در استان عضو بسیج هستند

هادی زارع پور گفت: برنامه های ۲۰ گانه کیفی بخشی جهت اجرای برنامه های بسیج در حوزه آموزش و پرورش تدوین و در حال اجراست

وی گفت: بسیج نهاد ارزشمند و پرابهت  انقلاب است که هم اکنون به درختی تناور تبدیل شده است.

در این آئین آقای غریبی گزارشی از فعالیت‌های کانون بسیج فرهنگیان ارائه کرد.

مسئول بسیج فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد نیزگفت: بسیج فرهنگیان از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را آغاز و برنامه‌های مهمی در موضوع شهدا، ایثارگران، جانبازان فرهنگی اجرا کرده است.

سرهنگ خردمند گفت: با انتخاب مسئول و جانشین این کانون از بین فرهنگیان فعال عرصه بسیج امید است شاهد تحول ارزشمند در استمرار برنامه ها باشیم.

مسعود بیضایی مسئول جدید کانون بسیج فرهنگیان استان هم گفت: بسیج در نظام مقدس جمهوری اسلامی با الهام از فرامین امام خمینی(ره) و دستورات مقام معظم رهبری در حمایت و پشتیبانی از آرمان های نظام جمهوری اسلامی ایران در خط مقدم قرار دارد.

سید حمدالله خواهش نیک جانشین کانون بسیج فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: بسیج فرهنگیان استان با جامعه گسترده مخاطبان دانش‌آموزی و خانواده ها ظرفیتی بزرگ و مؤثر در تبیین اندیشه بسیجی و بیانیه گام دوم انقلاب برای مخاطبان است.

 در این آیین حکم مسئول و جانشین بسیج فرهنگیان از سوی سرهنگ حمید خرمدل به آقایان مسعود بیضایی و سید حمدالله خواهش نیک ارائه شد.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :