پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

جشن گلریرزان ویژه ویژه آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد شهرستان کهگیلویه با حضور خیرین و برخی از اعضای شورای اداری و تامین برگزار شد.

رئیس دادگستری شهرستان کهگیلویه گفت : پارسال به همت و تلاش خیرین تعداد ۱۰۵نفر محکوم مالی آزاد شدند.

به گزارش“سرویس اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”،  مجبد کرمی گفت : در سال گذشته ۴۲۰میلیون تومان تعهد شد و ۲۹۵ میلیون محقق شد.

وی افزود : باتحقق این مبلغ و مبالغ کمکی برنامه ماه عسل و حمایت های حاج اقا مزارعی یک میلیارد و ۱۰۰میلیون تومان جمع آوری شد که باعث شد  ۱۰۵ نفر  از زندانیان مالی آزاد شوند.

کرمی گفت : در حال حاضر در کهگیلویه تعداد  ۱۷۶ نفر زندانی مالی داریم و که حدود ۲۵میلیارد ریال بدهکاری دارند.

در این آئین پیام نماینده کهگیلویه قرائت شد و  وی مبلغ دویست میلیون تومان به این امر اختصاص داد.

مدیر کل زندان های استان : استقبال خیرین از جشن گلزیران در استان خوب بود و سال گذشته ۳۱۹ نفر به این واسطه آزاد شدند.

جمیاری افزود : هر مبلغی مساعدت شود سه یا چهار برابرمی کنیم که برای  آزادی زندانیان دهدشت هزینه  می شود.وی ادامه داد ؛ در شهرهای چرام و بهمئی نیز این برنامه برگزار شد که پویش دانشجویی نیز به این موضوع مقدس اضافه شد که امیدواریم فراگیر شود.

وی گفت : جشن گلریزان از یاسوج آغاز وبه همه شهرها رسیده  که تعداد زندانیان جرائم غیر عمد به ۵۴۰نفر  رسید که انشالله به حداقل برسد.

هیات امنای ستاد دیه استان به ریاست رئیس دستگاه قضا استان است که کل مبلغ با نظارت دقیق و حساب شده هزینه می شودو یک ریال آن بدون نظارت هزینه نخواهد شد.جمیاری گفت : جامعه هدف ما زندانیان بدهکار ابرومند است نه هر زندانی بدهکاری مالی و این نکته مهم مورد دقت قرار گیرد که هر زندانی که از زندان آزاد شد از برچسب زدن های  ناروا خوداری کنیم تا وی با فراغت زندگی کند.

آخش خیر حوزه سلامت قول داد یک دستگاه آمبولانس با تجهیزات کامل برای بهداری زندان از طریق وزارت بهداشت با رایزنی خود اختصاص دهد.

مجید پارسایی مدیر عامل باشگاه فرازبام خائیز مبلغ پنج میلیون کمک ریالی و پنج میلیون تومان به انجمن حمایت از زندانیان  قول مساعد دادند.

محمد آژمند خیر دهدشتی مبلغ ۲۵ میلیون تومان قول مساعد دادند.

نورالله بهرامی مبلغ ۱۴ میلیون طلب خود از یک زندانی را بخشیدند.

 

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :