پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

قبل از ورود به موضوع آنچه مهم تر است رهایی فرمانداری کهگیلویه از بلاتکلیفی است.

پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد؛ بالاخره دکتر کلانتری با درک اهمیت موضوع و در جهت ساماندهی اداری کهگیلویه و بیشتر در جهت توسعه ی این شهرستان،تسلط و تمرکز فرماندار بر حاکمیت اداری و لزوم توجه بیشتر به پروژه های عمرانی و زیرساختی در دست اجرا،شجاعانه و به موقع با طی روال اداری و معمول نسبت به تعیین فرماندار اقدام نمود.

بی شک،این انتصاب مدیریتی قبل از آنکه هرگونه واکنش سیاسی،احساسی و احیانا منطقه ای را  در پی داشته باشد،رضایت عمومی مردم به جهت برون رفت بالاترین مرکز سیاسی این دیار از بلاتکلیفی را به دنبال داشته است که حقیقتا شایسته تقدیر و درخور توجه است.

اما آنچه که امروز صبح در فضای رسانه ای استان منتشر شد استعفاء دو نفر از معاونان فرمانداری بود که به نظر می رسد در فضای حقیقی با استقبال همراه نبوده است.

باید گفت:هر آنچه در ذهن مستعفی می گذرد و یا برداشت هایی که از بیرون متبادر می شود از:عدم تعامل در ادامه کار،همخوانی و یا ناهمخوانی سیاسی درون گروهی،مخالفت با انتصاب فرماندار در جهت فشار به استاندار،متشنج نمودن جو،باز گذاشتن دست فرماندار جدید در انتخاب معاون و یا هر احتمال قریب و بعید دیگر را به فال نیک می گیریم.

بر انتخاب استاندار احسن،از دکتر نیکبخت قدردانی و به آقای اتابک ضمن آرزوی توفیق و سربلندی،خیر مقدم عرض می نماییم.ارسالی مخاطبان

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :