پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

کهگیلویه مظلوم است و نیاز به کار و تلاش فراوان دارد و امروز به هر کجای این دیار قدم بزنی متوجه محرومیت می شویم و این یعنی باید تلاش کنیم و نداشتن امکانات توجیه خوبی برای مدیران نیست و باید تاکید کنیم برای توسعه و پیشرفت کار باید کرد و لازمه این کار مدیران توانمند و با برنامه است چون معتقدم ۵۰ درصد کار توانایی مدیران است.
فرماندار کهگیلویه در دیدار مدیر ،معاونان و کارشناسان آموزش وپرورش دهدشت گفت : نقش و کارکرد آموزش و پرورش با توجه به جایگاه مهمی که در جامعه دارد ، نقش و جایگاه مهم و اثرگذاری است.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”،علی رضا اتابک گفت : مقام علم و معلم در جامعه ارزشمند و مهم است و معتقدم اگر به آموزش و پرورش و فرهنگ توجه جدی شود مشکلات جامعه و آسیب های اجتماعی به حداقل می رسد.

فرماندار کهگیلویه ادامه داد ؛ آموزش وپرورش تنگناها و مشکلات زیادی دارد و تلاش می کنیم در بحث بودجه و توزیع اعتبارات به آموزش وپرورش توجه جدی شود و پروژه های عمرانی در آموزش وپرورش رصد و نهایتا با برنامه ریزی و رایزنی نسبت به تکمیل آنها اقدام خواهیم کرد.

اتابک افزود : اگر آموزش وپرورش کارکرد درستی داشته باشد می تواند با تربیت دانش آموز و شهروند سالم به جامعه ،سلامت آن جامعه را تا سالها بیمه کند و این نقش ،نقش ارزشمندی است که باید در آموزش وپرورش جدی گرفته شود.

رئیس شورای آموزش شهرستان گفت : شورای آموزش وپرورش شهرستان نقش مهمی در تصویب مصوبات در جهت حل مشکلات این نهاد دارد و باید تلاش کنیم با برگزاری جلسات منظم با حضور همه اعضا مصوباتی را که تصویب می کنیم به نحو احسن و اکمل اجرایی شوند.

اتابک گفت : رسالت آموزش وپرورش رسالت مهم و خطیری است و نقش معلمان نقش مهم و اثرگذاری در تربیت و آموزش فرزندان این دیار است و با توجه به گسترش تکنولوژی و فضای مجازی باید بیشتر و بهتر به کارکرد آموزشی فرهنگی و تربیتی آموزش وپرورش و جایگاه معلم بپردازیم.

فرماندار کهگیلویه در پایان گفت : قطعا در کنار آموزش وپرورش شهرستان خواهم بود و با توجه به شناختی که از ساختار و جایگاه آموزش وپرورش دارم همیشه و همه جا در کنار آموزش وپرورش هستم و تا جایی که امکانات اجازه دهند به این نهاد مهم کمک خواهیم کرد.

فرماندار کهگیلویه گفت : کهگیلویه مظلوم است و نیاز به کار و تلاش فراوان دارد و امروز به هر کجای این دیار قدم بزنی متوجه محرومیت می شویم و این یعنی باید تلاش کنیم و نداشتن امکانات توجیه خوبی برای مدیران نیست و باید تاکید کنیم برای توسعه و پیشرفت کار باید کرد و لازمه این کار مدیران توانمند و با برنامه است چون معتقدم ۵۰ درصد کار توانایی مدیران است.

پیش از صحبت های فرماندار کهگیلویه مدیر آموزش وپرورش دهدشت ضمن تبریک به فرماندار جدید از زحمات سرپرست سابق فرمانداری کهگیلویه تقدیر کرد و گفت : انتصاب به جا و شایسته شما را به سمت فرمانداری کهگیلویه تبریک عرض می گویم و جا دارد از زحمات فرماندار سابق که همیشه همراه و یاور آموزش وپرورش شهرستان بودند تشکر کنم.

به گزارش”روابط عمومی آموزش وپرورش دهدشت”، علی پورک پور گفت : آموزش و پرورش دهدشت به عنوان یکی از بزرگترین نهاد های آموزشی و تربیتی جامعه اجتماعی بزرگی است که با داشتن بیش از ۲۱ هزار دانش آموز ،۳۹۳ مدرسه و ۹۰۳ کلاس درس و قریب ۴ هزار معلم شاغل و بازنشسته با قسمت اعظمی از جمعیت شهرستان به نحوی ارتباط مسقیم دارد و می توان کمک آموزش وپرورش آئینه تمام نمای جامعه است.

پورک پور افزود : در سال گذشته آموزش وپرورش دهدشت در اکثر شاخص ها پیشرفت ها و موفقیت های قابل قبولی داشته که برگزاری موفق و بدون حاشیه کنکور کارشناسی و کاردانی به کارشناسی ،برگزاری موفق امتحانات پایانی و  کسب رتبه اول شورای آموزش وپرورش شهرستان در بین تمام شوراهای استان از جمله این موفقیت هاست.

وی ادامه داد ؛ برای پیشرفت و پیشبرد کارها به تعامل با همه دستگاه ها و نهاد ها معتقدیم و نقش و تعامل با نماینده کهگیلویه در اجرای برنامه ها ،کمک های مالی و رایزنی در جهت حل مشکلات آموزش وپرورش اثربخش و مهم بوده و وی به عنوان نماینده مردم شهرستان همیشه یاور و در کنار آموزش وپرورش بود.

پورک پور در پایان ضمن تقدیر از فرماندار کهگیلویه گفت : پیشنهاد می کنیم با توجه به اهمیت جلسه شورای آموزش وپرورش به عنوان یکی از مهم ترین شوراهای شهرستان نسبت به حضور فعال مدیران و ضمانت اجرایی مصوبات حساسیت بیشتری داشته باشید.

محمد آرانپور و روح الله پناهنده معاونان مالی و پشتیبانی و آموزش وابتدایی در سخنانی کوتاه با تبریک انتصاب فرماندار جدید از نقش و اهمیت آموزش وپرورش و تعامل دو سویه فرمانداری کهگیلویه و آموزش وپرورش شهرستان جهت حل مشکلات و تسریع در روند اجرایی کارها تاکید داشتند.

در این جلسه معاونان مالی و پشتیبانی و آموزش ابتدایی، کارشناس مسئول امور اداری و کارشناسان ارزیابی عملکرد ،گزینش و روابط عمومی مدیر آموزش وپرورش را همراهی کردند.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :