پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

در استانه بزرگداشت روز خبرنگار ، فرماندار کهگیلویه این روز را تبریک گفت.

به گزارش” پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، کهگیلویه- فرماندار کهگیلویه با تاکید بر اصالت و رسالت خبر و خبرنگار نقش رسانه ها را مهم و حیاتی دانست .وی در پیام خود گفت :در کهکشان ارتباطی هنوز این رسانه های ساختارمند هستند که در اقناع و اعتماد سازی مخاطب پیشرو و موفقند.

در متن پیام امده است :

بسمه تعالی 

هفدهم مردادماه در تقویم جمهوری اسلامی ایران بعنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است تا از این منظر اهمیت آگاهی و حق جویی انقلاب اسلامی به جهانیان رسانده شود 

بی تردید خبرنگاری رکن و نمادی از برقراری جامعه مردم سالار در دنیای کنونی است و امروزه در سایه تلاش های این قشر از طلایه داران فکر و اندیشه بسیاری از حقوق انسانی تحقق می یابد .

پر واضح است که جامعه اسلامی ما نیز به تبع این پیشرفت جهانی از قافله عقب نمانده است و خبرنگار و رسانه ایرانی در ذیل رسانه توسعه ای خدمات ارزنده ای در اقناع افکار عمومی،وحدت و همبستگی ملی در دررون و بیرون مرزها نقش افرینی کرده است.

حال در دنیایی ناگزیر از کهکشان ارتباطات مجازی و شهروند خبرنگاری نقش خبرنگاران و رسانه ساختارمند در ارائه عینیت و واقعیت مهم و حیاتی است؛نقشی که باعث می شود با وجود تشویش و چندصدایی شبکه های مجازی رسانه های بامحتوا پایگاه اطلاع رسانی و اگاهی بخشی باشند و اصالت و رسالت رسانه را حفظ کنند.

اینجانب تلاش های صادقانه و بدون چشم داشت سفیران آگاهی را ارج نهاده و روز خبرنگار را به تمام فعالین عرصه خبر و رسانه کشور بویزه خبرنگاران ساعی شهرستان کهگیلویه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و اهتمام مسئولانه این عزیزان را در ثبت لحظات ماندگار ،حق گویی و نقد منصفانه در راستای توسعه کشور و اگاهی بخشی به جامعه مسئلت دارم .

علیرضا اتابک /سرپرست فرمانداری کهگیلویه

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :