پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

در پی قهرمانی خردسالان هندبال فرازبام خائیز دهدشت در مسابقات کشوری فرماندار ،نماینده کهگیلویه و مدیر آموزش وپرورش دهدشت این موفقیت را تبریک گفتند.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، متن پیام های تبریک چنین است؛

خبر مسرت بخش قهرمانی خردسالان هندبال فرازبام خائیز دهدشت که به عنوان نماینده استان در مسابقات استعدادهای درخشان در مسابقات کشوری حضور یافتند موجب خوشحالی و افتخار برای مردم استان خصوصا شهرستان کهگیلویه شد.

این قهرمانی که با تلاش بی وقفه ،مدیریت هوشمندانه و برنامه ریزی منسجم آکادمی هندبال فرازبام دهدشت به دست آمده نشان داده این سرزمین و فرزندان این دیار پتانسیل و ظرفیت بالایی برای افتخار آفرینی دارند و برماست که با حمایت از آنها راه را برای موفقیت و کسب پیروزی های بعدی هموار کنیم.

معتقدم کهگیلویه با توجه به همه ظرفیت ها می تواند در مسیر توسعه در همه ی ابعاد آن قرار گیرد و برای تحقق این هدف مهم کار ،برنامه ریزی ،دوری از حاشیه ها و اتحاد فاکتورها مهم و اساسی هستند.

قهرمانی خردسالان هندبال شهرستان که امید آینده ورزش شهرستان هستند را صمیمانه به مردم خوب و صمیمی شهرستان کهگیلویه ،عوامل مدیریتی و فنی باشگاه فراز بام ،هیات هندبال استان و شهرستان و همه ی ورزش دوستان تبریک عرض می نمایم.

علی رضا تابک سرپرست فرمانداری کهگیلویه

**************************************************

بسم الله الرحمن الرحیم

کسب عناوین برتر در زمینه های مختلف، مایه ی مباهات و امیدواری به آینده است.

فرزندان خردسال قهرمانم
تیم منتخب استان کهگیلویه و بویراحمد_ هندبال فرازبام خائیز دهدشت
سلام علیکم

کسب مقام قهرمانی مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور در رشته هندبال موجبات خوشحالی اینجانب و مردم شریف و قدردان استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه شهرستان کهگیلویه گردیده است.
بی شک، کسب این جایگاه ارزشمند، بعد از لطف و عنایت پروردگار، با تلاش و اراده مجموعه مدیریتی، کادر فنی و بازبکنان، در سایه ی توکل بر خدا، اتکاء به خودباوری، همت و حمیت شما عزیزان خردسال حاصل گردیده است که مایه ی افتخار و مباهات هم استانیها و موجب شادی و انگیزش در ورزشکاران استان و شهرستان شده است.

به وجودتان افتخار می کنم و ضمن عرض خداقوت، از صمیم قلب کسب مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را به شما و خانواده های گرامی تان، مربیان، مسئولان و دست اندرکاران تیم خاصه مهندس پارسایی، هواداران و جامعه ورزشی استان و شهرستان، تبریک عرض می نمایم.
آگاه و هوشیار باشید در ابتدای مسیری خطیر و طولانی قرار دارید اما باور داشته باشید که فتح قله های برتر ملی و بین المللی به مدد الهی، با تلاش مضاعف و داشتن امید و انگیزه و اجتناب جدی از نخوت، در سایه ی حمایت و برنامه ریزی صحیح مسئولان ممکن می باشد که به آینده ی درخشان فرزندان سرزمینم امیدوارم.

سلامتی و موفقیت های روزافزونتان را از خداوند سبحان مسئلت دارم.

عدل هاشمی پور

نماینده مردم شریف شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی

********************************************************************************

کسب مقام قهرمانی خردسالان هندبال کهگیلویه در مسابقات کشوری و هدیه این مقام ارزشمند به مردم شریف استان و شهرستان خبری مسرت بخش و امیدوار کننده بود.

کهگیلویه دیار استعدادهای بالقوه و سرزمین استعداد های درخشانی است که هرگاه میدان افتخار را آماده دیدند خوش درخشیدند و موفقیت اخیر

هندبال شهرستان که ادامه ی موفقیت های بیشمار قبلی بود نشان توانمندی ،برنامه محوری و تلاش شبانه روزی مجموعه دلسور و پرتلاش و بومی آکادمی هندبال فرازبام خائیز دهدشت است که نشان دادند برای موفقیت و کسب افتخار همواره و همیشه کار می کنند و این تلاش و کسب موفقیت شایسته احترام و تقدیر است.

اینجانب ضمن آرزوی توفیق برای ورزشکاران شهرستان کهگیلویه کسب این موفقیت را به مردم شریف شهرستان ،هیات هندبال و بخصوص مجموعه توانمند آکادمی هندبال فرازبام تبریک و شاد باش عرض می نمایم و اعلان می کنم آموزش وپرورش شهرستان آمادگی همکاری با این مجموعه با تعامل دو سویه برای کسب موفقیت های دیگر را دارد.از درگاه ایزد منان بهروزی و سربلندی برای مردم شریف شهرستان و ورزشکاران مسئلت می نمایم و آرزو می کنم این موفقیت ها همواره ادامه داشته باشد.

علی پورک پور مدیر آموزش وپرورش دهدشت

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :