پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

شاید تلخ ترین خبر برای مردم استان و بهترین خبر برای سو استفاده کنندگان از منابع مالی استان خداحافظی حجه السلام مزارعی رئیس دستگاه قضا از استان بود.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، به جرات می توان گفت یکی از مردمی ترین و محبوب ترین مدیرانی که در طول چهار دهه از عمر انقلاب پا به کهگیلویه وبویراحمد  گذاشته مزارعی بود ؛مردی که در مقام ریاست دستگاه قضا در صراحت و شجاعت و افشاگری بی ملاحظه بود و چیزی که اصلا برایی وی  اهمیتی نداشت نگرانی خواص و چیزی که خیلی خوشحالش می کرد رضایت مردمی بود که در یکی از محروم ترین استان های کشور چشم و امیدشان به اقدامات شجاعانه مزارعی بود ولی صد افسوس که ناتمام ماند و مزارعی رفت و استان و مردمش ماندند و معلوم نیست بعدا چه اتفاقی می افتد ولی خدا کند رئیس جدید دستگاه قضا مثل مزارعی به جای نگاه به بالا به پایین های همیشه محروم و مظلوم نگاه کند.

مزارعی در گفتگوی تلفنی با خبرنگار “پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد” ،از مردم گفت و تصریح کرد ؛ دلم برای مردم استان تنگ می شود و هیچگاه نام استان و مردم این استان از ذهن و خاطرم پاک نخواهد شد.

رئیس دستگاه قضا استان گفت : آنچه برای من مهم بود مردم بودند و سعی کردم ملاحظه خواص استان نداشته باشم وهمیشه رضایت مردم و منافع عمومی از هر کاری و چیزی مهم تر و ارزشمندتر بود.

مزارعی گفت :برخی ها دوست نداشتند بنده اینجا باشم و هر چند خودم تمایل داشتم به خاطر شرایط خانوادگی از این مسئولیت برم اما خیلی ها تلاش کردند که این مسئولیت از من گرفته شود و بالاخره این اتفاق هم افتاد.

حجه السلام مزارعی ضمن تقدیر و ابلاغ سلام خود به مردم استان گفت : از شجاعت و صراحت برخی  رسانه ها استان تقدیر میکنم و به مردم خوب و صمیمی استان سلام می کنم و هر جایی که باشم به یاد و نام آنها خواهم بود.

وی در پایان گفت : از این به بعد به دیوان عدالت اداری خواهم رفت و تلاش می کنم خدمتگزار مردم کشورم باشم.

 

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir) 

این خبر را به اشتراک بگذارید :