پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

رئیس شورای اداری شهرستات گفت : کارهای خوبی در حال انجام است و پروژه انتقال آب سد کوثر و انتقال آب مارون به دشت های چنگلوا و سوق و جاده اصفهان پروژه های مهمی هستند که تلاش داریم با تسریع در روند اجرایی در مدار استفاده و بهره برداری قرار گیرند.

عصر روز چهارشنبه قرار برگزاری نشست خبری فرماندار کهگیلویه با رسانه های شهرستان با حضور به موقع برخی خبرنگاران و تاخیر و غیبت عده ای دیگر در سالن کنفرانس فرمانداری کهگیلویه آغاز شد.

تاخیر شروع این برنامه که به جای ساعت ۱۷ در ساعت حدود ۱۸آغاز شد نشان داد برگزاری نشست باید از سوی رسانه ها جدی تر و به موقع تر برگزار شود.فرماندار کهگیلویه در شروع صحبت ها از مدت اندک حضور خود در فرمانداری کهگیلویه گفت و گفت : مدت زمان حضورم اینجا اندک بود ولی وسعت حضورم در شهرستان خوب بود به نحوی که گاهی بدون تشریفات به جایی می رفتم که مردم خود متعجب می شدند چون معتقد به خدمتگزاری به مردم بدون منت هستم.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد” ، اتابک از چاروسا گفت و دیشموک و به سوق پرداخت و تصریح کرد : مشکلات سوق را با دقت بررسی و رصد می کنم و با نوع و شکل مشکلات این بخش آگاهی کامل دارم و با توجه با این که این بخش دارای مردمی فهیم و با سابقه روشن فرهنگی و هنری هستند سعی و تلاش می کنم رئیس شورای اداری ایت بخش مهم شخصی کاربلد پرانرژی و باتجربه باشد تا در سالی که انتخاباتی مهم در آن برگزار میشود مشکلی پیش نیاد.

اتابک از رسانه ها خواست به حواشی نپردازند و پرداختن به بخشداری سوق را دلیلی بر کم کاری ندانند و بدانند ما بیش و پیش از شما به فکر این بخش و انتخاب بخشدار آن هستیم و سعی می کنیم سرعت انتخاب کیفیت انتخاب را پایین نیاورد.

رئیس شورای اداری شهرستات گفت : کارهای خوبی در حال انجام است و پروژه انتقال آب سد کوثر و انتقال آب مارون به دشت های چنگلوا و سوق و جاده اصفهان پروژه های مهمی هستند که تلاش داریم با تسریع در روند اجرایی در مدار استفاده و بهره برداری قرار گیرند.

اتابک در مورد جاده پاتاوه به دهدشت گفت : عملیات اجرایی این پروژه مهم با توجه به در حال احداث بودن پل مارون و به شرط مساعد بودن آب و هوا احتمالا تا پایان بهمن ماه انشالله شاهد عبور موقت از این جاده هستیم که به دلیل در حال اتمام بودن تونل های این پروژه و زیر سازی و آسفالت قسمت اعظم این جاده تلاش می شود عملیات بهره برداری در پایان سال ۹۸ به شکل موقت آغاز شود.

فرماندار کهگیلویه از ضعف اطلاع رسانی گفت و ادامه داد : متاسفانه اقدامات و کارهای دولت که به مردم ارائه می شود به درستی اطلاع رسانی نمی شود و در این زمینه ضعف جدی داریم که شما رسانه ها باید بیشتر و بهتر اقدامات دولت را به مردم معرفی کنید.

فرماندار کهگیلویه در ادامه این نشست از یک مشکل بزرگ به درستی گفت و گفت : باور کنید در بحث کنترل قیمت ها و بازار جریمه و برخورد تاثیر زیادی ندارد و آنچه مهم تر است کار اجرایی دقیق ،نظارت مستمر و حساب شده و مهمتر از همه فرهنگ سازی است که تلاش می کنیم در این زمینه قدم برداریم.

علیرضا اتابک افزود : افتتاح و کلنگ‌زنی ۳۹ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۶۲ میلیارد تومان در شهرستان در هفته دولت با حضور استاندار انجام می گیرد.

وی با بیان اینکه ۴۹ میلیارد تومان برای اجرای پروژه‌های افتتاحی هزینه شده است، افزود: با بهره‌برداری از طرح‌های اقتصادی زمینه اشتغال مستقیم ۲۵ نفر فراهم شده است.

اتابک این پروژه‌ها را شامل آسفالت معابر ۳۵ روستا، توسعه زیرساخت‌های مخابرات،آبرسانی، ورزشی و طرح‌های پرورش ماکیان عنوان کرد.

اتابک گفت: پروژه‌های دیگری هم در شهرستان داریم که قابلیت افتتاح دارند اما چون بنا بر روراست بودن با مردم است این پروژه‌ها تا تکمیل نهایی در لیست افتتاحیه‌ها قرار نخواهد گرفت.

وی تصریح کرد: بهسازی جاده سوق به خاطر آسفالت لایه پنج سانتی‌متری به لیست پروژه‌های افتتاحی هفته دولت نرسید و نهایتا تا یک ماه آینده تکمیل می‌شود.

فرماندار کهگیلویه باند اضطراری دهدشت را ظرفیت خوبی برای توسعه شهرستان دانست و افزود: این پروژه با اعتبار اولیه چهار میلیارد تومان با حضور استاندار کلنگ‌زنی می‌شود.

وی گفت: باند اضطراری در زمینی به وسعت ۲۰۰ هکتار و با دیوارکشی به طول ۸هزار و ۸۸۰ متر در منطقه چنگلوا احداث خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :