پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

همزمان با سراسر کشور و با حضور شورای اداری و تامین “زنگ مهر مقاومت” در دبیرستان متوسطه دوم دخترانه شاهد دهدشت به صدا درآمد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، صبح امروز و با حضور اعضای شورای اداری و تامین ،مهمانان استانی و دانش آموزان و همزمان با سراسر کشور “زنگ مهر مقاومت” در دبیرستان شاهد دهدشت نواخته شد و دانش آموزان آغاز سال تحصیلی جدید را جشن گرفتند.

مدیر آموزش وپرورش دهدشت ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت : سال تحصیلی ۹۹-۹۸ با شعار “برنامه محوری ،مدرسه محوری و کار آفرینی” با حضور ۲۱ هزار و پانصد دانش آموز در دهدشت آغاز می شود.

علی پورک پور گفت :  به همه دانش آموزان مشتاقان علم و ادب تبریک عرض می کنم و از حضور و همکاری شورای اداری شهرستان و فرماندار فرهنگ دوست شهرستان با آموزش و پرورش برای شروع سال تحصیلی تشکر می کنم.

وی ادامه داد ؛ پروژه مهر ۹۸ از نیمه خرداد با پنج کارگروه کار خود را آغاز کرده و تا ۱۵ مهر ماه نیز ادامه خواهد یافت و تلاش می کنیم با تلاش همکاران و دانش آموزان سال تحصیلی خوبی داشته باشیم.

پورک پور گفت : قدردان تلاش و همکاری همه رسانه ها و صداو سیما شهرستان به جهت پوشش مناسب خبرهای آموزش و پرورش نیز هستیم.

امام جمعه دهدشت نیز گفت : امروز دو ندا دانش اموزان را به سوی خود می خواند که یکی ندای اولیا و شهدا است که مارادعوت به پاکدامنی میکند و دیگری ندای شیطانی است که تلاش دارند که حجاب شما دختران رابردارند و ولنگاری اتفاق بیفتد.
حجت الاسلام حسینی افزود : شهداجان دادند که باعزت زندگی کنیم و امروز باید نسل جوان ما پاسخ دهد  به کدام ندا توجه دارد  ندای شهدایافریاد شیطان ؟
وی تصریح کرد : شهدا دوست دارند که شما دانش اموزان باعلم ودانش زندگی کنید و ملت ما در این ناامنی منطقه به برکت خون شهدا درامنیت زندگی میکند.
حجت الاسلام حسینی گفت : اگر به حجاب روی برگردانیم خیانت است یه خون شهداوپاسخی به ندای شیطان است وعاقبت بخیری نخواهدداشت ولی همه میدانیم که پاسخ دختران ایران زمین پاسخ به ندای شهداست.
امام جمعه دهدشت ادامه داد : شهدا میگویند باحجاب باشید و دتبال علم باشیدتااینده خو بی رابرای ایران رقم بزنید زیرا امروز جهادمامقابل دشمن خو ب درس خواندن است و رعایت حجاب است.

در این برنامه متن پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت سال تحصیلی قرائت شد و دانش آموزان با بدرقه و شاخه گل توسط مدیر آموزش وپرورش روانه کلاس درس شدند.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :