پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

مجمع عمومی صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان با موضوع انتخاب هیأت مدیره در جهاد دهدشت برگزار شد.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد” ، شهرام عسکری در این مراسم اظهار داشت: صندوق دهدشت یکصد و چهل و پنجمین صندوق کشوری و هفتاد و پنجمین صندوق استانی است که با سرمایه یک میلیارد و۴۸۰میلیون تومان در این حوزه تشکیل شده است.

معاون تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی ضمن قدردانی از پیگیری مدیر جهاد کهگیلویه در راه‌اندازی صندوق،گفت: صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی در سطح پنج شهرستان استان تشکیل شده که هیأت مدیره این صندوق در کهگیلویه امروز در دهدشت مشخص شد.

عسکری افزود: کهگیلویه صنعت خاصی ندارد از همین رو باید در زمینه رونق دادن به بخش کشاورزی تلاش کنیم.

وی تشکیل صندوق را فرصتی مناسب در راستای اشتغالزایی و رونق کشاورزی دانست و گفت: نبود نقدینگی قشر کشاورز  از مشکلات بخش کشاورزی است که با تشکیل این صندوق در کهگیلویه برطرف خواهد شد.

عسکری تأکید کرد: استقبال کشاورزان کهگیلویه  و خرید سهام صندوق در سطح استان امیدوارکننده بوده و تشکیل این صندوق نوید روزهای خوب برای کشاورزی کهگیلویه است.

عسکری سرمایه ثبت شده در صندوق مادر تخصصی در سطح کشور را یکهزار و ۸۰۰ میلیارد تومان برآورد کرد.

در این مراسم به نسبت سهام، شرکت مادر تخصصی، عنایت‌الله تقوی، محمد میراحمدی، امین نارمکی و جمال جمالی‌نیک به عنوان اعضای هیأت مدیره صندوق انتخاب شدند.

همچنین خونبازی و جوادی‌مهر اعضای علی‌البدل، کورش عزیزی به عنوان ناظر اصلی و خسرو افشین نسب ناظر علی‌البدل شدند.

این انتخابات با حضور اشرفی عضو هیأت مدیره، اعرابی مدیر امور نمایندگان شرکت مادر تخصصی کشور، عسکری رئیس هیات مدیره و نماینده دولت در صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی، مدیران ادارات منابع طبیعی، امور عشایری و تعاون روستایی برگزار شد.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :