پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

 انجمن جوانان شهرستان لنده با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش“پایگاه خبری تحلیلی صبح خرد”، در این دیدار که به همت انجمن جوانان این شهرستان صورت گرفت گروهی از جوانان در این دیدار به مباحث فرهنگی هنری،اجتماعی ، ورزشی و عمرانی را طرح و با فرماندار گفتگو کردند.

دراین نشست که به همت انجمن جوانان شهرستان لنده صورت گرفت جوانان لنده ای به واکاوی علت عدم توسعه یافتگی منطقه خویش پرداختند و از ظرفیت ها و پتانسیل های که تاثیر در توسه یافتگی شهرستان لنده خواهند داشت گفتند .

در این نشست جوانان عمداً به مشکلات روستاها، مبلمان شهری، مشکلات شهرک های فجر، سرآسیاب، بهاران پرداختند

موسوی فرماندار لنده در جمع جوانان لنده گفت : حرف ها ،گلایه ها و مطالبات امروز شما همگی بحق و منطقی هست البته حرف ها گلایه ها و مطالبات من نیز هست و از همان روزهای ابتدای که در لنده مستقر شدم روستا به روستای شهرستان رفتم و ولی نباید عملکرد دولت و فرمانداران قبل رو نادیده گرفت کارهایی شد کارهایی در دست انجام هست ولی باید حد مرزی بین نقد و تخریب قرار داد

در حوزه راه دیدار هایی با معاونت عمرانی و مدیرکل راه داشتم و اعتبار خوبی برای پل تراب و آسفالت چند روستا گذاشته

با مدیر کل آب و فاضلاب شهری دیداری داشتم حدود یک نیم میلیارد تومان برای تعمیر خط توزیع آب شرب شهر لنده اختصاص یافته

در حوزه شهری اعتبار خیلی خوبی برای شهرداری لنده اختصاص داده ایم

در حوزه ارتباطات جاهایی کار شده و ماهم با مدیر عامل مخابرات استان جلسه ایی داشتیم قرار هست دکل هایی در سه نقطه از شهرستان راهندازی کنند.

در پایان فرماندار لنده از اقدامات خوب و قابل تقدیر انجمن جوانان تقدیر و تشکر کردند و بیان کردند جوانان امور باید در کنار ما مسولین همراه و همکار ما باشند تا گره ایی از مشکلات مردم باز کنیم.

پایگاه خبری تحلیلی”صبح خرد”(sobhekherad.ir)

این خبر را به اشتراک بگذارید :